vanni kaitseks

Valge vann Geberit Soana

Trend on ühene: dušid, eriti tasapinnalised, on vanast heast vannist mööda läinud. Peaaegu sama kiiresti, kui üks populaarsusskaalal tõuseb, langeb teise publikumenu.

Samas ei suuda ükski teine sanitaartoode vanniga samale tasemele küündida. Vann on heaoluoaasi võrdkuju, kehastades puhtakujulist ihuhooldust. Kleopatra võttis piimavanni, mitte ei käinud piimaduši all.

Kui teie nimi aga pole Kleopatra ja teil on ainult üks vannituba, teete õige valiku, kui otsustate duši ja dušiseinaga vanni kasuks. Kui ruumi on rohkem, on valikut muidugi lihtsam teha ning võib mõelda eraldiseisva vanni peale.

Kuid tähelepanu! Rohkem ruumi ei tähenda, et valida tuleks suurem vann. Pole juhus, et vanni standardsuurus on 175 × 70 või 75 cm. Sest vann peab sobima kehasuurusega ja istuma õigesti nagu jalats.

Nüüd on jäänud veel vaid üks pisiasi, mis pikas perspektiivis on väga oluline: äravoolu juhtimine. Prooviistumisel (see on sama oluline kui uute jalatsite proovimine) tuleks jälgida, et see kuidagi ette ei jääks ja vannimõnusid ei häiriks.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas