Rohkem ruumivannitoas

Geberit Acanto

Ruumi avardavad nutikad funktsioonid ja tooted – neile, kes ei soovi teha järeleandmisi funktsionaalsuses või panipaikade mahutavuses.

Sageli jääb isegi terves majas ruumi väheks, mis siis veel vannitoast rääkida. Suurema osa inimeste jaoks ei ole vannituba kuigi avar ruum. Uue vannitoa kavandamisel on inimestel sageli suured ambitsioonid ja nii see peabki olema! Tegelikkus on aga tihti teistsugune. Enamik inimesi vajab ruumisäästlikke lahendusi, mis on ühtaegu funktsionaalsed ja hea välimusega (eriti kehtib see külaliste WC kohta). Seepärast arendame välja tooteid, mis kasutavad olemasoleva pinna maksimaalselt ära ja loovad panipaikade jaoks rohkem ruumi.

Better bathrooms, better lives

Kasulik teave ja nutikad funktsioonid rohkema ruumi jaoks

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas