Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Lähemalt firmast Geberit

Euroopa turuliider sanitaartoodete alal

Ülemaailmselt tegutsev Geberit Group on Euroopas turuliider sanitaartoodete alal. Integreeritud kontsernina on Geberit tugevalt esindatud enamikus Euroopa riikides ja seepärast suudab ettevõte pakkuda unikaalset lisandväärtust nii sanitaartehnoloogia kui ka vannitoakeraamika sektoris.

Kontserni tootmisvõimsuse tagavad 26 tehast, millest 4 asuvad väljaspool Euroopat. Kontserni peakorter asub Šveitsis, Rapperswil-Jonas. Firmal Geberit on üle 12 000 töötaja rohkem kui 50s riigis ja aastane netokäive 3,5 miljardit CHF 2021. aastal. Firma Geberit aktsiad on noteeritud Šveitsi väärtpaberibörsil SIX. Firma Geberit aktsiad on kuulunud SMI (Šveitsi turuindeksi) nimekirja aastast 2012.

Geberit loob elukvaliteeti

  • Geberit loob jätkusuutlikku elukvaliteeti

Jätkusuutlikkus on juba aastakümneid olnud osa meie identiteedist. See tasub ära – nii keskkonna, ettevõtte, klientide ja partnerite kui ka osanike jaoks.

Näiteks vett säästvate toodete puhul uute logistikalahenduste, energiatõhusate tootmisüksuste ning vastutustundliku koolituse näol. Külastage firma Geberit kontserni veebisaiti ja avastage, kuidas jätkusuutlik mõtteviis ning tegutsemine on mõjutanud meie kõigi igapäevast elu.