Ettevõte Geberit

EUROOPA TURULIIDER SANITAARTEHNIKATOODETE ALAL

Ülemaailmselt tegutsev Geberiti kontsern on sanitaartehnikatoodete valdkonnas Euroopa turuliider. Geberit on tugevalt esindatud enamikus Euroopa riikides ja suudab seetõttu pakkuda ainulaadset lisandväärtust nii sanitaartehnika kui ka vannitoakeraamika vallas.

Tootmisvõimsus on tagatud 26 tehasega, millest 4 asuvad väljaspool Euroopat. Ettevõtte peakorter asub Šveitsis Rapperswil-Jonas. Ligi 12 000 töötajaga ja umbes 50 riigis tegutseva Geberiti 2021. aasta müügitulu oli 3,5 miljardit Šveitsi franki. Geberiti aktsiad on noteeritud SIX Swiss Exchange'i börsil ja on alates 2012. aastast SMI (Swiss Market Index) osa.

Keskendume kestlikkusele

Pruun silm vaatab kaugusesse

Kestlikkus on Geberitis alati olnud prioriteet ja osa meie minapildist. Suurt tähtsust omistatame sellele, et ökoloogia, majandus ja sotsiaalküsimused oleksid omavahel tasakaalus.

Keskkonnasõbralikud, ressursse säästvad ja vastupidavad tooted ja lahendused kestlikuks ehituseks, tootmisprotsessid, mille käigus on võimalik minimeerida vee- ja energiatarbimist, ning puhas joogivesi on olnud Geberiti jaoks keskne teema juba aastaid. Samuti on fookuses vastutustundlik väljaõpe, sotsiaalsed projektid õppijatega ja sotsiaalse vastutuse võtmine kõiges veega seonduvas.

Rohkem teavet kestlikkuse kohta