Rohkem funktsionaalset disainivannitoas

Geberit ONE washbasin

Lihtsasti kombineeritav askeetlik ja ajatu esteetika – neile, kes otsivad trendikat elegantsi, laias valikus värve ja materjale.

Vannitoa sisustamisel on inimeste maitsed erinevad. Et rahuldada inimeste vajadust kohandatud disaini järele, pakume mitmesuguse kuju ja värvitooniga ning erinevatest materjalidest tooteid. Ajatu ja elegantse esteetika kõrval on hea disaini oluline osa suurepäraste tooteomaduste tagamine. Geberitis ei ole täiuslik funktsionaalsus ja atraktiivne välimus vastuolulised ideed. Me usume tõepoolest, et mõlemad mõisted täiendavad teineteist. Seetõttu lähtume oma toodete arendamisel tunnuslausest „Design Meets Function”.

Better bathrooms, better lives

Kasulik teave ja nutikad funktsioonid rohkema funktsionaalse disaini jaoks

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas