Rohkem kasutusmugavustvannitoas

Geberit Acanto

Intuitiivselt ja hõlpsasti kasutatavad tooted – neile, kellele meeldib olla kindel, et pärast vannitoa renoveerimist või ümberehitamist naudivad nad optimaalset funktsionaalsust.

Vannitoa sanitaarseadmed peavad olema kasutajale mugavad. Igapäevased vannitoatoimingud peaksid olema võimalikult lihtsad ja stressivabad. Keerulise tööpõhimõttega tooted, mille korral tuleb tutvuda mahukate kasutusjuhenditega või mis lähevad sageli rikki ja vajavad parandamist, tekitavad probleeme, pettumust ja stressi. Nii kulutate asjatult väärtuslikku aega ja raha. Just seepärast töötamegi välja lahendusi, mis on kindlad, kergesti kasutatavad ja vähese hooldusvajadusega.

Better bathrooms, better lives

KASULIK TEAVE JA NUTIKAD FUNKTSIOONID PAREMAKS KASUTUSMUGAVUSEKS

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas