Põrandaga tasapinnaliseddušilahendused

Põrandaga tasapinnalised dušid on trend, sest nad on diskreetsed ja võimaldavad läbikäidavat ruumikujundust ning läveta sisenemist dušipiirkonda. Geberitil on erinevaid lahendusi – ükskõik, millise kasuks Te lõpuks otsustate, piiramatul dušinaudingul ei seisa nüüd miski enam ees.

Vannituba põrandaga tasapinnalise Geberiti dušialusega Setaplano

Geberiti dušialus Setaplano

Geberiti uus dušialus Setaplano koosneb ülikvaliteetsest mineraalmaterjalist. Selle materjali eelised on märgatavad juba esimesel puudutamisel. Vastupidiselt metallile, klaasile või keraamikale tundub see meeldivalt soe ja siidpehme. Peale selle on poorivaba materjal eriti libisemiskindel.

Geberiti dušialus Olona kivivaigust

Geberiti dušialus Olona

Geberit Olona avaldab muljet oma monteeritavuse, minimalistliku välimuse ja atraktiivse hinna-kvaliteedi suhtega. Tehiskivist dušialus paigaldatakse põrandaga tasapinnaliselt. Selle äravoolukaant ümbritseb kitsas kroomrõngas. Tänu sellele tundub, et kate hõljub äravoolu kohal ja lisab selliselt optilise nüansi. Peale selle on mattvalget dušialust lihtne puhastada. Geberit Olona on saadaval neljas ruudukujulises ja arvukates ristkülikukujulistes suurustes, sobides seega peaaegu igale vannitoa põhiplaanile.

Vannituba Geberit CleanLine’iga

Geberit CleanLine

Ühendab suurepärase välimuse, funktsiooni ja hügieeni. Tänu diskreetsele paigutusele serva, ei sega dušinaudingut enam miski.

Geberiti seinaäravool põrandaga tasapinnalisele dušile

Geberit seinaäravool

Geberiti duši seinaäravool vabastab tee läbikäidava kujundusega piireteta vannitoa loomiseks. Äravoolu paigaldamine põrandalt seinale tagab põrandaga tasapinnalise duši ühtlase plaadimustri ja Te ei astu enam äravoolule.