Läikivad kohad vannitoas

Kõrgläige või harjatud: metalne on trendikas. Kuld, messing, vask ja teised metallitoonid on nüüd moes ka elu- ja vannitoas.

Metalne ei anna mitte ainult luksuslikku hõngu, vaid seda saab eri värvide ja materjalide kombineerimisel optimaalselt soovitud sisekujunduslahendusega kohandada.

Pilkupüüdev metall

Lisaks erinevates soojades toonides metallidele on muutunud väga populaarseks ka puristlik stiil, kus kasutatakse musta kroomi ja punast kulda.

Kena kujunduse saladus on nagu ikka õiges doseerimises: vältida tuleks mitme metallitooni põhimõttelagedat või pillavat kombineerimist ühes ruumis. Eri pinnastruktuuride kombineerimine võib seevastu mõjuda huvitavalt, kuid siiski harmooniliselt. Veel tuleks vältida värvilise metalli kombineerimist kroomiga. Kroom mõjub igas ruumis väga dominantselt ja on erinevalt levinud arvamusest kõike muud kui neutraalne. See kehtib ka vannitoa kohta.

Harmooniline ilme

„Metall jõudis vannituppa kuldsete segistitega. Kuna segistid on ruumis väga silmatorkavad elemendid, pakub Geberit ka nende juurde muu hulgas sobivaid loputusplaate ja duširenne, mis on saadaval eri metallitoonides. Eesmärk on saavutada vannitoas harmooniline ilme,“ selgitab Geberiti segisti- ja juhtelementide tootejuht Daniel Raissle.

Tervikpildi nägemine

Praeguseid vannitoatrende määravad tumedad värvid, naturaalsed või mineraalsed pinnad, näiteks pähkel, kiltkivi ja betoon. Metalliaktsendid sobivad selle kujunduse juurde suurepäraselt. Samas on tegu detailidega, mis annavad ruumile isikupära ja individuaalsuse. Samas metallivärvide gammas segistid, loputusplaate, duširennid, peeglid, seebidosaatorid seovad eri osad tervikuks, loovad harmoonilise pildi ning tekitavad vannitoas rohkem hubasust – see on üks olulisemaid ootusi tänapäevasele vannitoale.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas