SOBIVAD LÜLITUSPLAADIDERINEVAD KUJUNDUSED JA NUTIKAD FUNKTSIOONID

WC-poti jaoks õige lülitusplaadi valimine annab teie vannitoale lõpliku lihvi. Geberiti lülitusplaadid ühendavad modernse ja silmapaistva disaini uuenduslike funktsioonidega, näiteks lõhnaeemaldusüksusega DuoFresh.

Geberit Sigma50 on ümarate vormidega ja see annab õhukeste nuppudega lülitusplaadile elegantse ilme. Lülitusplaat võiks vannitoa kujundusega võimalikult sujuvalt sulanduda ja nii pakubki Geberit erinevaid materjale, värvitoone ja kujundusi.

Milline kujundus sobib teie stiiliga?

Loputusplaadid

Teie täiesti isiklik joon

Sellest ei saa lihtsalt üks vannituba, vaid Teie vannituba. Leidke täpselt see WC-loputussüsteem, mis annab Teie vannitoale viimase lihvi ja hellitab Teid mugavusfunktsioonidega. Sest Geberit kombineerib muljetavaldava disaini vaimustava funktsiooniga.

Materjalide läbitavus pole trendikas ainult moes, vaid ka vannitoas. Alates keraamilistest plaatidest, keraamikast ja valamusegistitest ning lõpetades loputusplaatidega – kõike saab omavahel sobitada. WC-loputussüsteemide individualiseerimisele pole seatud peaaegu ühtegi piirangut; võimalikud on ka fotod, mustrid, ütlused, kunstimotiivid jne.

Vannitoa tooted