Väike põhiplaan, ja mis siis?

Väikese vannitoa plaan

Uuringud on näidanud, et vannituba on üks levinumaid kohti, kus lõõgastuda ja energiat ammutada. Uuringud näitavad aga ka seda, et keskmine vannituba on vähem kui 7 m² suurune. Kui sinna lisaks hädavajalikule sisustusele ka heaolunurgake luua, läheb kitsaks. Kas unistuste vannitoaga võib hüvasti jätta? Mitte tingimata. Isegi kui kodune vannituba ei küüni klantsajakirjade vannitubade lähedalegi, on alati võimalik luua suurejooneline ja hubane mulje.

Kunst seisneb selles, et puhtfunktsionaalsed elemendid tuleb viia miinimumini. Sellised asjad nagu loputuskast, sifoon ja muu sarnane tuleb ära kaotada. Selle töö teevad ära pool- või täiskõrguses paigaldusseinad. Nende sisse ei saa mitte ainult tehnikat peita, vaidruumijaoturinaloovad need selged suhted ja toovad mängu erilise (heaolu)nüansi. Näiteks saab nende abil luua väikeses vannitoas hubase pesuala, kus lõõgastuda. Ruum sellega kaduma ei lähe, hoopis vastupidi: esiküljele kinnitatakse seinapealne WC-pott, mis siia eriti hästi sobib.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas