Läbimõeldud vannitoaremont

Vannitoaremont võib olla kulukas, mistõttu tuleks seda hoolikalt planeerida ja pikaealistele toodetele panustada. Nii pakub vannituba rõõmu pikemat aega.

Liigselt täidetud vannituba enne renoveerimist põrandapealse WC-poti ja nähtava loputuskastiga
Seinapealne WC-pott vannitoa harmooniliseks kujundamiseks

Meie näites sai vanast, asjadega ülekoormatud vannitoast koristatud stiilne ruum.

Ruum on luksus

Ainuüksi seinapealne WC ja sobiva aluskapiga valamu muudavad vannitoa õhustiku selgelt suuremaks ja puhtamaks. Selle põhjus on muu hulgas selles, et tualettpoti all ja pesemiskohas tekib vaba ruum, mis muudab vannitoa visuaalselt suuremaks.

Puhtus tähendab heaolu

Hästi kujundatud vannitoas pole mitte ainult vormid ja värvid, vaid ka hügieen ja puhtus on väga olulised. Nurkade ja servade vähendamine, nagu see on seinapealse WC-poti juures, vähendab kohti, kuhu koguneb mustus ja mida on keeruline puhastada. Seda aega, mis koristamisest üle jääb, saab kasutada vannitoa nautimiseks.

Harmooniline disain

Uue diivani ostmisel jälgitakse, et see sobiks kokku ülejäänud toaga. Ka tualettruumi, valamu ja vannitoamööbli puhul tuleks saavutada harmooniline mulje. Lõppude lõpuks on disain nagu täpp i peal, mis loob ideaalse õhustiku pärast seda, kui teised vajadused, näiteks puhtus, mugavus ja kasutusmugavus on täidetud.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas