Koristamine sentimentaalsuseta

Korrastusspetsialist Caroline Bamert teab, mida tähendab lahti laskmine. Ta tegeleb juba palju aastaid korrastamise ja puhtaks tegemise teemadega ning pakub lisaks seminare firmadele ja koolitusi eraisikutele. Lühifilmis selgitab ta, miks sobib vannituba eriti hästi sissejuhatavaks harjutuseks ja millele tuleb vannitoamööbli puhul tähelepanu pöörata, et vältida segadust või üleliigset juba algusest peale.

Mitte taga nutta

Caroline’i jaoks ei ole vannituba koht sentimentaalsuseks. Muidugi võib dekoratsioon avaldada head mõju. Tema jaoks on palju olulisem, et valitseks kord. Emotsionaalselt riputakse küll vannipardikese, aga mitte dušigeeli küljes. Seetõttu tuntakse vannitoas esemete suhtes vähem sentimentaalsust ning asju hoitakse lihtsalt ja käepäraselt.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas