Vannituba katuse all | Geberit Eesti

KALDLAEGA VANNITUBA

Kaldlaega vannitoad nõuavad enamasti veidi rohkem planeerimist. Sellegipoolest saab ka katusekorrusele luua unistuste vannitoa. Nipp seisneb selles, et lae kallet tuleb kasutada planeerimisel stiilielemendina ning võimalikku ruumipuudust saab kompenseerida praktiliste panipaikade ja läbimõeldud sanitaartehnikaga.

HEA PLANEERING ON POOL VÕITU

Kaldlaega vannitoa planeerimisel tuleks endale juba eos esitada küsimus:

  • milline on vannitoa kõrgus eri kohtades?
  • Kuhu saab paigutada WC, duši ja pesukoha?
  • Kuidas olemasolevat ruumi kõige paremini ära kasutada ja millist varustust võib veel vaja minna?
  • Kas ruumis on eeliseid, mida tuleks eriti rõhutada ja esile tuua?
  • Kas on katusetalasid või kandeposte, mida kasutada pilgupüüdjana?

RENOVEERIMISNÄIDE: TEGEVUS KATUSEKORRUSEL

See fotodel olev ühepereelamu ehitusaastaga 1953 on justkui loodud kasvava pere jaoks. Mõne aastaga on saanud katusekorrusest koos 1,5-ruutmeetrise WC-ga mänguparadiis lastele. Nüüd soovib seda kasutada aga kogu pere. Selle vannitoa renoveerimisel on tähtsaimad Geberit ONE’i aluskappidega valamud,mis loovad palju panipaigaruumi. Lisaks on väga praktiline ja eelkõige ruumisäästliksanitaaromooduliga WC lahendus . Heaolu parandab selle WC juuresveel rohkem hügieeniline dušifunktsioon.

Vannitoa remontimisel peeti silmas ka järgmist.

Värvivalik: värvilahenduse jaoks valiti välja heledad värvid, nagu valge ja halli eri varjundid. Üldiselt kehtib põhimõte: tumedad värvid mõjuvad visuaalselt suruvalt, muutes madala või väikese vannitoa veel kitsamaks.

Keraamiliste plaatide valik: mida suuremad on plaadid, seda parem väikesele vannitoale, sest vähem vuuke muudab põrandad ja seinad visuaalselt rahulikumaks ja suuremaks. Kui aga vannitoas soovitakse vuukidest täielikult vabaneda, võib kasutada moodsaid dekoratiivplaate või märgumatut betoonivärvi.

Selge struktuuri eest kannavad hoolt: lihtsalt hooldatavad ja lihtsa disainiga pinnad loovad elegantse, rahustava mulje ja muudavad ruumi avaramaks. Ning piisavalt panipaikuvõimaldab luua kordaja parandada heaolutunnet vannitoas veelgi.

Valgus loob suurust: päevavalgus on alati eelis. Loomuliku valguse täiendamiseks – või juhul, kui akent ei ole – võivad funktsionaalsed valgusallikad ja dekoratiivsed värviaktsendid teha tõelist imet. Õige valgus muudab ruumi suuremaks, mistõttu tasub luua oma valguskontseptsioon.

Õige varustus ja sanitaartehnika: suurim proovikivi katusekaldega vannitoas on keraamika ja mööbli valik ning paigutus. Pöörduge selle jaoks abisaamiseks sanitaartehnika spetsialisti poole, sest tema teab kõige paremini, milliseid ruumisäästlikke ja nutikaid süsteeme vannitoa jaoks olemas on.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas