Investeering tulevikku

Üks vannituba kõigiks eluolukordadeks

Uus vannituba võiks suuta vastata muutuvatele nõuetele peaaegu 25 aastat. Seetõttu on oluline ettenägelik planeerimine. Siin üks kontrollnimekiri:

Elektriühendustega varustamine
Elekter on vannitoas olulisem kui kunagi varem. Õiges kohas oleva elektriühenduse korral saab lõhnaeemaldusmooduli või dušš-WC paigaldada ka hiljem.

Astmeteta sisenemine duši alla
Põrandaga tasapinnalised dušidon diskreetsed ja teevad vannitoa optiliselt suuremaks – ja ohutumaks. Ideaalne noortele ja vanadele.

Seinapealne WC-pott
Kui vannitoamööbel ja WC-pott paiknevad seinal, saab nende alust põrandat lihtsasti puhastada. Lisaks saab seinapealse WC-poti paigaldada individuaalsele istumiskõrgusele. Mõnel mudelil saab kõrgust hiljem muuta.

Süvistatud sifoon
Valamu all olev sifoon segab, kui kasutaja taburetil või koguni ratastoolis valamu ees istub. Süvistatud sifoonidega seda takistust pole.

Jälgige mõõte
Sõltumata sellest, kas süles tuleb hoida väikelast või liigutakse ringi ratastooliga, uksed ja läbikäigud peavad olema piisavalt laiad. Ka vannitoamööbli projekteerimisel tuleb jälgida, et igapäevaeluks vajalikud asjad oleksid kergesti kättesaadavad.

Käepidemete kindel paigaldus
Keraamilisteplaatide tagaolevatel paigalduselementidel on ääretult suur kandevõime. Kõige parem on paigaldada kriitilistesse kohtadesse, näiteks WC-sse või duši alla kohe stabiilsed paigaldusplaadid. See ei maksa palju ning vajaduse korral saab neile ilma ehituslikke muudatusi tegemata paigaldada tugesid ja hoidepidemeid. Tähtis! Hoidke projektdokumentatsioon kindlas kohas alles.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas