Hektilisus kohtab romantikat

See, kellel on vannitoas hoiuruum kontrolli all, ei pea kartma hommikust saginat vannitoas

Värelevad küünlad, kõikjal roosilehed. Lõhnab imeliselt ja õrnad helid täidavad ruumi. Lõpuks ometi täielik lõdvestumine … Cut! Küünlad ja roosid, see oli eile õhtul. Täna hommikul on igapäevaelu taas tagasi. Lähme büroosse, kooli, lasteaeda. Veidi pära kella seitset tuiskavad kõik pereliikmed nagu alati korraga läbi vannitoa.

Kord heaolu-oaas, kord lülituskeskus. Vannituba peab vastama erinevatele nõuetele, mõnikord peaaegu samal ajal. Nutika sisseseadmisega on see ka võimalik. Kõik on hea planeerimise ja hoiuruumi kasutamise küsimus. Kunst seisneb vannitoamööbli sellises planeerimises, et kõigel on oma loogiline koht ja kõik on kiiresti käepärast. Peegelkapp? Ideaalne koht kõige sagedamini kasutatavatele vahenditele, nagu hambahari, deodorant ja kosmeetikatooted. Valamu aluskapp saab siis üksinda katta kogu hoiuruumi vajaduse; lisaks oma juukseharja ja fööni aluse funktsioonile võib see olla ka tõeline ladu, kus on kõigel oma koht, alates vannilisanditest kuni froteerätikuteni. Kes soovib eriti suurejoonelist lahendust, planeerib ka külje- või kõrgkapi.

Järeldus: See, kellel on vannitoas hoiuruum kontrolli all, ei pea kartma igahommikust saginat pere vannitoas ja saab rõõmustada lõõgastavate hetkede üle.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas