Hästi planeeritud on pooleldi puhastatud

Hästi planeeritud vannituba lihtsustab puhastamist

Vannitoa puhastamise hõlpsus otsustatakse juba planeerimisfaasis. Kena vannitoa disain on oluline. Kuid kasutaja jaoks on puhtus olulisem.

Lihtne ruumiplaneering
Vannitoas peaks olema võimalikult vähe nurki ja soppe. Siis käib puhastamine kiirelt ja tõhusalt. Ideaalsed on seinatagused paigaldised, kus klassikalised tolmukogujad, nagu loputuskast, torud ja kaablid on seina taga varjul.

Vältige vuuke
Mida suurema pinnaga on plaadid, seda lihtsam on neid puhastada. Ja mida vähem on vuuke, seda vähem on mustusel, uriinipritsmetel ja bakteritel kohti, kuhu koguneda.

Servatult õnnelik
Katlakivi muudab WC-keraamika pinna karedaks ja raskendab puhastamist. Ladestised on väga ebahügieenilised ja mustus jääb nende külge kinni. Seetõttu Mida lihtsam ja siledam on pind, seda lihtsam on keraamikat puhastada. Moodsad WC-potid onilma loputusservataning valamuid on ka ilma ülevooluavata.

Seinapealne on ilus
Kui vannitoamööbel ja WC-pott on paigaldatud seinale, tekib nende alla lihtsalt puhastatav ruum. Ideaalis peaks põranda ja WC-poti või mööbli alumise serva vahele jääma umbes 15 cm. Nii saab mopi ja muude koristustarvikutega hõlpsalt nende all liikuda.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas