Vannitoaremont tasub end ära

1980ndatest pärit räsitud beežist kujundusest, elegantseks vannitoaks, kus on moodne sisustus ja palju mugavust. Kolmeliikmelise pere peamine soov oli muuta aastaid kasutuseta seisnud vann suurejooneliseks põrandapinnaks ja samal ajalpõrandaäravooluga ligipääsetavaks dušiks.Samuti sooviti end tõestanud dušš WC moodsa mudeliga asendada.

Vannituba enne remonti
Vannituba pärast remonti

Ajatu ja moodne unelmate vannituba

Eesmärk oli täiesti uus ilme ja moodne vannitoasisustus. Vanad beežid ja osaliselt mustriga kaetud keraamilised plaadid asendati suurte hallikasbeežide kiviplaatidega. Need toovad vannituppa loomulikkust ja suurejoonelisust. Beeži, pruuni ja halli ajatu kombinatsioon loob kogu ruumis elegantse õhustiku. Tuhmpunased käterätikud toovad mängu tagasihoidliku värvi ja rõhutavad fiiberklaasist tapeedi korallide puna. Klaaskiudtapeedist rääkides – see on uue vannitoa pilgupüüdja ja ideaalne alternatiiv keraamilistele plaatidele märgades ruumides. Tapeet peab kaua vastu ja sobib näiteks loodusmotiivide toomiseks seinale. Kena kõrvalefekt on see, et motiiv peegeldub ka valamumööbli hallikaspruunil klaasist esikattel. See annab valamu aluskapile olenevalt valgusest põneva lisaelemendi.

Nutikate funktsioonidega tähelepanuväärne vannitoasisustus

Iga vannitoa keskmes olev pesukoht sai palju tähelepanu. Kogu pesukoha varustus vahetati välja. Selle juures torkab eriti silma kauni vormiga asümmeetriline pinnapealne valamu,millel on praktiline hoiupind. Selleks sobiv vannitoamööbel koos individuaalselt paigutatavate hoiusüsteemidega loob nutika panipaiga. Visuaalse poole pealt väärib esiletõstu veel sisemine peeglipind koos LED-valgusriba ja puidu struktuuriga, mis sobib ideaalselt vannitoamööbli juurde. Luksust ja erilist värskust annab eksklusiivne uus dušš WC.

Vannitoa professionaalne ümberehitus on vaatamist väärt. See on täiesti uus perevannituba, kus on stiilne, kuid siiski ajatu õhustik.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas