WC-poti KÄETUGIOlemas, kui teda vajad

WC-poti käetugi osutub eriti kasulikuks kehaliste piirangute korral. Siiski on see pigem mitteatraktiivne aksessuaar, mistõttu kohtab seda vähestes eravannitubades. See seadistus muutub järsult, kui kinnihoidmiseks või ülestõmbamiseks on vaja selliseid käepidemeid. Selleks ei pea kõigepealt vanemaks saama – enamasti piisab juba pahkluu väljaväänamisest.

WC-poti hoidekäepidemed peavad olema stabiilsed

Hästi planeeritud, raha säästetud

Kes mõtleb, et käetugesid saab kiiresti möödaminnes monteerida, see eksib. Kui ehitamisel ei pööratud tähelepanu eesseina taha korraliku ankurdusvõimaluse loomisele, läheb keeruliseks. Paigalduselemendid ei kanna mitte ainult keraamikat, vaid pakuvad paigaldusplaatidega ka piisavat stabiilsust hoidepidemete paigaldamiseks. Hea ankurdus on kõige alus, sest käetoed peavad peavad olema võimelised kandma kuni 100 kg lühiajalist koormust – neile toetutakse ju terve keharaskusega.

Õige paigaldussüsteem hõlbustab paljut

Vannitoa ehitamisel moodustab tugevdusplaadiga paigalduselemendi valik lisakulu vaid mõnisada eurot – täiesti mõistlik investeering. Kui selliseid plaate pole, saab tavaliste käetugede paigaldusest tulevikus aega ja raha nõudev töö. Keraamilised plaadid ja nende taga olevad kipsplaadid üksi ei suuda käetugedele piisavalt stabiilset ankurdusvõimalust ega vannitoa kasutajatele seega kindlat asendit pakkuda. Pikk jutt lühidalt: õigete paigalduselementidega on varustuse lisamine tulevikus probleemideta võimalik, et tekita rahakotti auku ega nõua liigset vaeva.

Selleks et leiaksite endale õige lahenduse, paneme teile südamele rääkida varakult usaldusväärse paigaldajaga.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas