Vähem prügi vannitoas

Iga eurooplane tekitab aastas keskmiselt 480 kg prügi. Seda on ilmselgelt liiga palju. Hea uudis on, et 47% prügist võetakse ringlusse või kompostitakse ning see toimub tõusvas joones (allikas: euronews.com). Isegi kui üha enam jäätmeid taaskasutatakse, on eesmärk vähendada ühe inimese kohta tekkivate jäätmete hulka. Geberitile omaselt anname teile allpool viis nõuannet, kuidas vannitoas vähem jäätmeid tekitada.

Dušš-WC-ga vannituba
Palun valige infopunkt pildil

Kui on soov prügi vältida, tuleks mõelda järgmistele küsimustele.

  • Mida mul vannitoas tegelikult vaja on? Kõike, mida reklaamides kiidetakse, ei pea kohe ostma ning mõne asja saab ka ise valmistada. Näiteks on isetehtud seebid praegu väga populaarsed ning neid pole üldse raske valmistada.
  • Millised on alternatiivid, mis aitaksid vähendada naiste klassikaliste hügieenitoodete, näiteks tampoonide ja sidemete kasutamist?
  • Võib-olla tasuks kaaluda dušš-WC soetamist? Lisakssuuremale mugavusele tualetis käimise ajalsaab kokku hoida ka tualettpaberit.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas