Duši all käimine neljajalgse sõbraga

Hea juuksesõel kaitseb duši äravoolu rohukõrte ja koerakarvade eest

Koeraomanikud tunnevad seda liiga hästi. Kui neljajalgne sõber püherdab mõnuga aasal või tee ääres, on enamasti vaja teda põhjalikult puhastada. Muda ja mustust saab kõige lihtsamini eemaldada vannis või duši all. Koduloomad ei armasta tavaliselt kumbagi ja tahavad pigem põgeneda kui märjaks saada.

Väikestele ja kergetele loomadele on vann parim koht nende rahus pesemiseks. Sealt ei saa koer nii kergesti põgeneda ja omanikud saavad ta probleemideta puhtaks pesta. Kui koer on suurem ja raskem, on peaaegu võimatu teda ohutult vanni ja sealt jälle välja tõsta. Kui märg koer hüppab siiski välja, on oht, et omanik ja koer end vigastavad.

Nii et minge oma musta neljajalgse sõbraga duši alla. Kõige lihtsam, kui seejuures on tegemistpõrandaga tasapinnalise duššiga. Seal ei sega ükski serv ja juurdepääs on vaba. Lihtsalt öeldes: Vette marss.

Ummistunud äravoolude vältimiseks tuleks enne puhastamist eemaldada suur mustus, nagu näiteks lehed. Juuksesõel kaitseb äravoolu rohukõrte ja koerakarvade eest. Geberiti duširenni puhul ennetab integreeritud kammsüdamik äravoolu ummistumist. Nii ei häiri miski enam looma pesemist.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas