Külaliste WC kui visiitkaart

Väike kätepesuvalamu Geberit Citterio külaliste vannitoa jaoks

Külaliste WC kujundamisel olete oma stiilitaju tõestanud. Sõbralikud värvid ja kvaliteetsed materjalid, piisava suurusega valamu ja lihtne segisti seinast, suur peegel, meeleolukas valgus ja ülivaikne ventilatsioon loovad külaliste heaoluks tugeva vundamendi. Kui on soov pakkuda külalistele (ja iseendale) midagi erilist, tasub vaadatadušš-WCpoole. Võõrustajana saate plusspunkte lisaks ka järgmiste pisiasjade eest:

  • vaba riidenagi jaki või kampsuni jaoks
  • kaks-kolm varurulli tualettpaberit
  • kuiv ja puhas WC-hari
  • piisavalt vedelseepi või tükiseep
  • puhaste käterätikute virn ja pesukorv
  • väike tühi kaanega prügikast

loobuge kapsaks loetud raamatutest, lõhnapulkadest ja tolmuga kaetud kuivatatud lilledest. Ka heade kavatsustega paigaldatud juhised hea koha kasutamise kohta mõjuvad odavalt. Kui teil on aga ruumi ühe vaasitäie värskete lillede jaoks, võite külalisi meeldivalt üllatada.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas