Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit lülitusplaat WC-le

Valik on oluline

See pole lihtsalt vannituba, see on sinu vannituba.

 • Vannituba Geberit lülitusplaadiga Omega20

Sa valid keraamilised plaadid, mis peegeldavad sinu stiili. Kui jutt käib WC-pottidest ja valamu kraanidest, ei ole sa nõus minema kompromissile. Ja kuna õige valiku tegemine on oluline, leiad sa firmast Geberit oma WC jaoks just õige lülitusplaadi, mis annab ruumile täpselt õige viimase lihvi ja tagab täiusliku mugavuse.

Täiuslik vorm ja täiuslik praktilisus

 • Geberit lülitusplaat Sigma40 ja Geberit DuoFresh

Geberit lülitusplaadid näevad suurepärased välja ja pakuvad rikkalikku funktsionaalsust.

Paindlik kujundus

 • Geberit Sigma 40 Duofresh vannitoas

Geberit lülitusplaatides on intelligentne funktsionaalsus ühendatud mugavusega, mille tulemusel on vannitoas tagatud silmapaistev värskus ja puhtus:

 • Puutevaba loputus tualetis
 • Loputuskasti sisese ploki detail
 • Lõhnaeraldusseade
 • Võimalik integreerida seinapinnaga tasa
UUS

Laadige alla meie loputusplaatide valimise kataloog

Laske end inspireerida ja tutvuge loputusplaatide laia valikuga, mille hulgast leiate sobiva mistahes kujundusega vannitoa jaoks. Kõik materjalid ja nüansid on ideaalses kooskõlas ja sobivad kokku vannitoadisaini uusimate suundumustega või ajatu disainistiiliga.

Laadige kataloog alla ja saage tasuta kingitus

Uus: Geberit Sigma21

Avaldage oma vannitoaga muljet. Geberiti lülitusplaadi Sigma21 standardne raamita põhimoodul on kvaliteetsest materjalist: klaasist või kiltkivist. Ja seda saab täiendada praktiliselt piiramatu valiku materjalidega teie soovi kohaselt.

 • Tippkvaliteediga materjalid klaas ja kiltkivi kuuluvad standardvarustusse.
 • Sobib kasutamiseks Geberiti WC-värskenduskuubiku mooduliga.
 • Võimalikud on kliendikohased materjalid.
 • Sobib kasutamiseks Geberit DuoFresh WC-värskenduspulga mooduliga.

Kõik kuulub süsteemi – Geberit loputussüsteemid

Geberit pakub töökindlaid ja diskreetselt seina taha peidetud lahendusi, mille puhul on tagatud täiuslik funktsionaalsus, silmapaistev mugavus ja maksimaalne vastupidavus. Lülitusplaadid on varjatud loputuskasti ainus kasutajale nähtav osa. Kuna saadaval on rida erinevaid loputussüsteeme, leidub iga konkreetse lahenduse jaoks õige toode, ka ebastandardsete ehituslike tingimuste puhul. Et Geberit lülitusplaadid lihtsamini õigete loputuskastidega sobituksid, antakse igaühele neist „perenimi“, mis on neil loputuskastiga ühine: Sigma, Omega või Delta.

Uuenduslikud funktsioonid

 • Lülitusplaati integreeritud lõhnaeemaldusüksus annab vannitoale värskuse

Lõhnaeemaldusüksus annab vannitoale värskuse

Geberiti DuoFresh moodul annab vannitoale värskuse, eemaldades keraamilisest WC-potist kõik ebameeldivad lõhnad enne, kui need jõuavad levida. Lõhnaeemaldusüksus lülitub automaatselt sisse ja pärast töö lõpetamist uuesti välja.

Orienteerumisvalgustus

 • Orienteerumisvalgustusega lülitusplaat

Geberiti lõhnaeemaldusüksus pakub lisamugavusfunktsioonina sisseehitatud LED-orienteerumisvalgustust. Lülitusplaadi altservast kumav mahe valgus näitab teile teed WC-potini. See on lihtsalt täiuslik lahendus öiseks tualetikülastuseks.

 • Geberit distants-loputusnupp (tüüp 70) vannitoas

Geberit distants-loputusnupud

Neid üliväikseid distants-lülitusplaate ei leia mujalt kui ainult Geberit lülitusplaatide tooteseeriast. Neid võib paigaldada ükskõik kuhu, mis tagab sinu jaoks maksimaalse paindlikkuse.

 • Geberit puutevaba lülitusplaat Sigma80

Puutevaba

Geberit lülitusplaadid täiustavad oma mugavate, kaasaegsete sanitaarfunktsioonidega teie vannitoakeskkonda. Tualeti loputusmehhanism töötab puutevaba käivitusega ja elegantsed värvipaletid loovad ruumi isikupärase atmosfääri.

 • Vaikne loputusmehhanism Geberit lülitusplaadiga Sigma70

Õrn puude

Õrna-puute nuppude puhul piisab vaid õrnast puudutusest, et käivituks eriti vaikne loputus – nii saavad kõik rahulikult edasi magada.

 • Süvistatud Geberit lülitusplaat Omega60

Süvistatud

Süvistatud Geberit lülitusplaadid Sigma70 on seinaga samal tasapinnal, mis aitab hoida terviklikkust sisekujunduses. Oma minimalistliku elegantsiga sobivad nad ideaalselt kaasaegsete kujundustrendidega ja on täiuslikuks valikuks ka kõige keerukamate vannitoalahenduste juures.

 • Geberiti lülitusplaat koos WC-värskenduspulga mooduliga.–

Pöörake plaat kõrvale ja asetage värskenduspulk kohale

Miski ei saa olla lihtsam: pöörake Geberiti lülitusplaat lihtsalt kõrvale, asetage loputuspaaki paigutatav värskenduspulk hoidikusse, lükake see oma kohale ja sulgege uuesti lülitusplaat. Lisavarustusena saadaolev Geberit DuoFresh WC-värskenduspulga moodul sobib kasutamiseks enamiku Geberiti Sigma-seeria lülitusplaatidega.

Ühtne kujundus

 • Geberit lülitusplaatide disainiseeriate ülevaade

Koordineeritud disainiseeriad

Me pakume Geberit pissuaari loputusregulaatoreid ja katteplaate, mis sobituvad täiuslikult Geberit lülitusplaatide disainiga. Ja neil kõigil on üks ühine joon: nende disain ühildub täielikult terve tooteseeria omaga.