Geberiti WC-lahendusedAjatult esteetiline ja äärmiselt lihtne puhastada

Kuus head põhjust, miks kasutada Geberiti WC-lahendust

Veenduge ise, kui puhtad, kasutajasõbralikud ja esteetilised on Geberiti WC-lahendused. Peale selle naudite ka suurt mugavust.

Geberit ONE'i WC-pott
Palun valige pildil infotekst

Loputusservata parema puhtuse tagamiseksGeberit Rimfree® WC-potid

Lisaks disainile on hügieen ja kergesti hooldatavus oluline kriteerium WC-pottide valikul. Ikka ja jälle tekitab tuska: loputusserv. Sinna võivad koguneda bakterid, mustus ja ladestused. Geberiti loputusservata WC-potid on tõepoolest täielikult ilma loputusservata kujundatud. Selliselt ei teki varjatud ja raskesti ligipääsetavaid kohti, kus võiksid moodustuda ladestused ja tekkida ebameeldivad lõhnad.

Puhastus muutub oluliselt lihtsamaks, loputusservata WC-potid on seetõttu esimene valik WC hügieeni tagamisel. Geberiti Rimfree® WC-pottidel on patenteeritud loputustehnoloogia, mille Geberit ise on välja töötanud. Loputusjaotur tagab hügieeniliselt laitmatu WC-poti välja- ja pinnaloputuse väikese veekuluga.

Milline Rimfree® WC-pott sobib teie stiiliga?Valik on mitmekesine

Ümar, nurgeline või kitsas. Erinevad pole mitte üksnes vormid, mida harmooniliselt olemasoleva sanitaarkeraamikaga kombineerida, vaid erinevad on ka hinnaklassid. Meil on igaühe jaoks sobiv mudel.

TurboFlushi loputustehnoloogiaEi jäta midagi maha

Et saavutada veelgi paremat hügieeni ja väiksemat ajakulu puhastamisele, oleme läinud sammu edasi ja töötanud välja TurboFlushi loputustehnoloogia. Asümmeetrilise kujuga WC-pott koos küljel asuva veesissevooluga on saavutanud ainulaadse loputustulemuse. Süsteem on märkimisväärselt tõhusam ning oluliselt vaiksem ja säästlikum kui tavalised loputussüsteemid.

GEBERIT ONE WC-POTTTõhusa TurboFlushi loputustehnoloogiaga

Geberit ONE'i WC-pott
WC-poti kaane ja prill-laua lihtne eemaldamine
Asümmeetriline sisegeomeetria tagab põhjaliku loputuse

Seinapealne Geberit ONE WC-pott on elegantne ja ideaalsete proportsioonidega. Oma ajatu elegantsiga saab seda integreerida kõige erinevamatesse vannitubadesse. WC-poti kaane lihtne eemaldamine võimaldab poti veelgi lihtsamat puhastamist. Süsteemkiirvabastus on on olemas ka teistel WC-pottidel.

GEBERIT AQUACLEAN DUŠŠ WC-POTTAinult vesi puhastab korralikult

Geberit AquaClean Mera, kroom, puldiga
Geberit AquaClean Sela WhirlSpray-tehnoloogiaga

Vesi on igapäevaseks isiklikuks hügieeniks asendamatu. See puhastab õrnalt, kuid põhjalikult. Üha enam inimesi vaimustuvad seetõttu tualetikülastuse järel loomulikust ja tõhusast hügieenist, kasutades paberi asemel vett. Atraktiivse tootedisaini ja igapäevaeseme täiuslik kombinatsioon koos heaolufaktoriga annab vannitoale määrava lisaväärtuse.

Lisateave värskendava funktsiooni kohta

Geberit MonolithRohkem paindlikkust vannitoas

Geberiti sanitaarmoodul Monolith, liivahall

Kui Geberit Monolith 2010. aastal turule tuli ning tavaliste seinapealste loputuspaakide ja seina taha paigaldatud varjatud loputuspaakide vahelise lünga täitis, võeti elegantne sanitaarmoodul koos integreeritud loputuskastiga vastu vannitoa uue ja mitmekülgse disainielemendina. Sellest alates kehtib: Geberit Monolith sobib pea kõigi kaubanduses saadaolevate WC-pottide ja Geberit AquaClean dušš WC-pottidega. Paigaldus ei nõua tavaliselt mingeid konstruktsioonilisi kohandusi. See on suur eelis nii uutel ehitistel kui ka renoveerimisel. Turvaklaasist esipaneel on saadaval erinevates värvides ja materjalides ning kahes kõrguses. Vannitoa mugavust suurendab Geberit Monolith Plus lisafunktsioonidega. Nende hulka kuuluvad integreeritud LED-valgustus, lõhnaärastus ja lihtsalt puhastatav juhtpaneel.

Lisateave funktsioonide ja värvide kohta