Know-How Installed Usaldusväärsed lahendused

Silmapaistvad tooted koos pädeva teenindusega

Aktiveerige Geberiti videosisu

Teie praegused andmekaitseseadistused ei võimalda teil seda sisu kasutada. Kas soovite aktiveerida kategooria „Mugavus/analüüs“ küpsise? Lisateavet saate andmekaitsedeklaratsioonist.

Hea ja tihe koostöö paigaldajate, projekteerijate, arhitektide ja hulgimüüjatega on juba aastaid Geberiti lahutamatu osa. Oma tootearenduses kasutame me klientide teadmisi ja kogemusi.

Kombineerime oma kire kvaliteedi ja tehnika vastu 150-aastase teadmistepagasiga, et pakkuda usaldusväärseid lahendusi ja teenuseid, mis meie klientide elu märkimisväärselt lihtsustavad. Meie tooted on sanitaarvaldkonna teerajajateks. Need on innovaatilised, ideaalselt teineteisele kohandatud ja neid on võimalik kiirelt ja lihtsalt paigaldada ning hooldada. Kuna usaldusväärne partnerlus on meie klientide edu saavutamisel oluline, pakume mitmekülgset tuge alates projekteerimisest ja logistikast ning paigaldusest kuni hoolduseni välja ja oleme oma kiire teenindusega alati teie kõrval.

Täielikult integreeritud vannitoalahendused, mis toimivad koostöös usaldusväärsuse ja pädeva teenindusega – see ongi Know-How Installed.