Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

THE POWER OF LESS

TÄIELIK VANNITUBA IGA PROJEKTI JAOKS

Säästlikud katuse vihmavee äravoolu ja vannitoa lahendused SEB pangahoones, Vilniuses

HOONE TEHNILINE OSA

Geberit Pluvia - vihmavee äravoolusüsteem vaakumi abil Geberit Pluvia eemaldab tõhusalt ja usaldusväärselt katuselt vee ka tugeva vihma korral. Võrreldes tavapärase vihmavee äravoolusüsteemiga, vajab vaakumsüsteem oluliselt vähem torustikke ja ruumi, seetõttu on oluliselt rohkem vaba ruumi. Põhjused miks eelistada Geberit Pluviat on: suurem loominguline vabadus projekteerimisel, ökonoomsem paigaldus ja kasutus. Madalam materjali kulu, kiire paigaldamine, vabadus valida optimaalne disain ja ruumi tõhusalt kasutada, samuti lühem aeg süsteemihoolduseks, need vaid mõned põhjused, miks selle projekti jaoks valiti Geberit Pluvia lahendus.

Geberit Duofixi varjatud elemendid WC-pottide, pissuaaride ja seinale paigaldatavate segistite jaoks Projektis rakendatud süsteemid on äärmiselt usaldusväärsed ja neid on aastakümneid edukalt kasutatud ning need vastavad kõige rangematele ehitusstandarditele. Geberit Duofixi WC lahenduse testimisel kasutatud ja nüüd toote juures kasutusele võetud uuenduslikud protseduurid aitavad tagada optimaalse heliisolatsiooni. Geberit Duofix pakub palju võimalusi ruumikujunduse valimiseks (erinevad elementide kõrgused, lai valik lisasid, pikim garantii – 10-aastane ja 25-aastane varuosade tarnimise garantii).

VANNITOA KUJUNDUS

Duširennid CleanLine Projekti paigaldatud duširennid on oma ajatu disainijoonte tõttu populaarsed, kuid CleanLine duširennidel on ka teisi eeliseid: toote pikkust saab reguleerida vastavalt ruumi laiusele, tehases paigaldatud hüdroisolatsioonimembraan tagab 100% tiheduse, tänu uuenduslikele tehnoloogiatele on seda toodet ülilihtne paigaldada – sama lihtne ka hooldada: mustus voolab kogumisprofiililt hästi ära, sifoon on selliselt disainitud, et sinna ei ladestu mustus ning karvapüüduri saab kiiresti eemaldada ja puhastada.

Seinale paigaldatavad WC-potid Geberit iCon Kaasaegse, kuid ajatu ja mitmekülgse disainiga vannitoa kollektsioon Geberit iCon annab sisekujunduse professionaalidele täieliku vabaduse. Sisemise ääreta iCon WC potte on äärmiselt lihtne puhastada, need on keskkonnasõbralikud (loputavad hügieeniliselt 4/2 l režiimis, hoolduseks pole vaja keemilisi puhastusvahendeid), mis muudab siseruumide hügieeni tagamise veelgi lihtsamaks. * Geberit iCon Rimfree® WC on saanud auhinna „Plus X Award“ innovatsiooni, kõrge kvaliteedi, disaini ja funktsionaalsuse kategooriates.

Pissuaarid Preda Auhinnatud disain. Avalikes ja poolavalikes ruumides on väga oluline tagada pissuaarisüsteemi ohutu ja usaldusväärne töö. Geberiti Preda, Selva ja Tamina seeria pissuaarid pakuvad kõrget funktsionaalsust. Need pissuaarid on laitmatu välimusega, ilma ääreta. 0,5 liitrit – nii palju vett on piisav, et loputada pissuaar tõhusalt ja hügieeniliselt, mis tagab vastavuse kõrgeimatele hügieeninõuetele. BREEAM. Nende toodete teine ​​eelis on lihtne hooldus. Tõenäoliselt, võib iga hoone administraator olla tänulik selliste toodete käitamise eest. Kogu pissuaari hooldus – nii juhtseade kui ka juurdepääs sifoonile – toimub ilma toodet lahti võtmata, mis säästab aega ja ressursse, ei pea üldist veevarustust sulgema, sest igal pissuaaril on autonoomne veeplokk, mis tähendab, et hoone säilitab hügieenitoodete kasutajatele maksimaalse mugavuse.

Sensoorsed valamusegistid Piave Elegantsed sensoriga seinale paigaldatavad segistid, puhtad valamud, segisti optimaalne kõrgus, et saaksite mugavalt käsi pesta – sellist pilti kujutavad arhitektid ja torulukksepad avalike sanitaarsõlmede paigaldamisel sageli ette. Seinale paigaldatavate sensoritega segistite eelised on ilmsed: kogu valamu pind on avatud, mistõttu on valamut lihtsam puhastada, segistid saab programmeerida veesäästurežiimile, sellised segistid on käte pesemisel ergonoomilised. Seetõttu paigaldatakse Geberit Piave segistid tavaliselt suure koormusega rajatistesse, kontorihoonetesse või toitlustusettevõtetesse. Geberiti segistit saab juhtida vooluvõrgust (230 V), akust ja generaatoriseadmest sõltumatult. Selles projektis valitud toiteallikaks on võrgutoitega mudel. See on mugav valik uutesse hoonetesse, kuna kogu kommunikatsioon on loodud vastavaid tooteid silmas pidades – see lahendus on mugav ka toodete käitamiseks, kuna hooldus on antud juhul minimaalne. Muud võimalused on sobilikud, kui puudub võimalus paigaldada elektrijuhtmeid – renoveerimise jne tõttu. See vaid laiendab arhitektide ja klientide võimalusi.

Roostevabast terasest WC loputusnupud Sigma 20 Geberit-i loputusplaadid on uus ringikuju tõlgendus, mis on kohandatud kaasaegsete suundumustega – graatsiliselt ümmargune kuju. Nupud on valmistatud kõrgeima kvaliteediga roostevabast terasest, integreeritud on veesäästlik kahesüsteemne loputustehnoloogia. Roostevabast terasest nuppe on äärmiselt lihtne puhastada – vastupidav, hügieeniline ja ajatu disain. Vannitoa varustus on kohandatud ka puuetega inimestele: WC raamid ja Duofix seeria paigalduselement, mis on spetsiaalselt mõeldud puuetega inimestele. See mudel on tavapärasest kitsam, mõlemal küljel on ruumi käetugede kinnitamiseks, tänu millele tunnevad puuetega inimesed end vannitoas võimalikult mugavalt. 70 cm pikkused WC-potid – need tagavad ka mugava kasutamise. Ergonoomilised valamud, mis ei pea mitte ainult vastama nõuetele, vaid olema mugavad kasutada – selle tagavad Geberit Selnova Comfort tooted. Samuti on olemas käetoed, mis hõlbustavad vannitoas viibimist – need on roostevabast terasest, kroomitud, vastavad nõuetele ja sulanduvad esteetiliselt keskkonda.

CABINN hotell Kopenhaagenis

Kui Kopenhaagenisse Kalvebod Bryggele projekteeriti Põhjamaade suurimat hotelli, otsustas Cabinn teha koostööd kütte-, ventilatsiooni- ja veevarustuslahenduste peamise pakkuja Geberitiga. See oli keeruline ehitusprojekt, mis hõlmas üle 1200 ruumi kahes tornhoones, kus töötada oli üsna kitsas. Arvestada tuli paljude erinevate toodetega ja äravoolutorude ühendused olid keerukad.

Geberit andis väärt nõu algusest lõpuni ja tagas nii Põhjamaade suurima hotelli ehitusprotsessi sujuva kulgemise. Just seda me nimetamegi minimalismi jõuks. Vähem keerukust. Vähem sekeldusi. Väiksem risk.

SUUREPÄRANE KVALITEET MÕLEMAL POOL VANNITOA SEINA

Geberit on teie pühendunud partner, kes tegeleb kogu projektiga, pakkudes tööriistu ja lahendusi kõikide tööetappide jaoks. Nii säästate aega ja raha ning maandate riske. Pakume ka konkurentsitult parimaid seinakonstruktsiooni sisse paigaldatavaid tooteid, sealhulgas sanitaar- ja torusüsteeme koos kvaliteetse sanitaarkeraamikaga.

Meie nimetame seda minimalismi jõuks. Nii on iga etapp lihtsam ning askeldamist ja riske on palju vähem – alates esimesest joonisest kuni paigaldamise lõpuni.

TEHKE IGA IDEE TEOKS

PAKUME:

 • CAD- ja BIM-joonised
 • lihtsasti kasutatavad projekteerimistööriistad
 • täielikud vannitoalahendused mõlemal pool seina
 • palju inspireerivaid näiteid teie projektide jaoks
 • tehniline nõustamine, mis aitab teil projekti koostada ja teostada
 • tootevalik iga vannitoa jaoks
 • suurepärane klienditeenindus teie igapäevaste vajaduste kohaselt
 • koolitused ja seminarid.

LIHTSAM VIIS EHITADA

PAKUME:

 • sama partner kõige jaoks, mis vannitoas vaja
 • asjatundlik ja usaldusväärne nõustamine objektil
 • õigel ajal tarned ja pikk garantiiaeg
 • turu juhtiva kaubamärgi tippkvaliteediga tooted
 • varuosade pikaajaline saadavus tagab hea hooldusvõimekuse
 • mõlemale poole seina paigaldatavate toodete tagatud kokkusobivus
 • töökindlad vahendid meie torusüsteemide paigaldamiseks.