TrIIIple Viinis | Geberit Eesti

Kolmekordselt kõrgusesse TrIIIple Viinis

Viin kasvab – taeva poole. Vana tollipunkti endisel asukohal kerkib kõrgusesse TrIIIple – kolm kuni 33 korrusega torni, milles on üle 1000 korteri. Kirsiks tordil on Geberiti tooted.

Kolm kuni 33-korruselist torni, üle 1000 korteri, ligikaudu 70 000 m2 põrandapinda ja projekti maksumus üle 300 miljoni euro: TrIIIple Doonau kanalil Viinis avaldab muljet juba numbritega. Ja muidugi ka külluslikkusega:elust pulbitseva õhustiku annavad TrIIIplesile katusebassein, salong raamatukoguga, köök ürituste korraldamiseks, grillimispaigad, mängukeskused, kino, ühised katuseterrassid, restoranid ja baarid.

Silueti silmapaistev detail

2021. aasta augustis valmis kaks klassikaliste korteritega torni ja üks möbleeritud mikrokorteritega torn on kasutusel juba 2021. aasta märtsi lõpust. See lisab Viinile üle 1000 korteri ja ka iseloomuliku aktsendi linna siluetile.

Tornide jagamine erinevateks kõrgustsoonideks väljendab visuaalselt mõtet, et need kolm hoonet justkui vestlevad üksteisega. Tsoonid peegeldavad linna omapära. Elanikele annab see võimaluse lihtsasti kirjeldada, kus nad elavad, näiteks ülemises osas suure terrassi kohal.

Sademevee nutikas ärajuhtimine

Pilk silmatorkavate kõrghoonete sisemusse näitab, et Geberiti tooted annavad olulise panuse nende funktsionaalsusse. Katuselt sademevee äravoolusüsteem Pluvia tagab vee tõhusa äravoolamise. See võimaldab ka ruumi maksimaalselt ära kasutada, sest vaja on väga vähe vihmaveepüstikuid.

Heliisolatsioon on kõrghoonete ehitamises samuti otsustav tegur ning hoone äravoolusüsteemi juures vägagi tundlik valdkond. Soravia kontserni ehitajad valisid seetõttu heliisolatsioonivõimega äravoolusüsteemi Geberit Silent-db20. TrIIIples on kasutusel WC paigalduselemendid Huter ja süvispaigaldusega loputuspaagid Geberit Sigma, mis sobivad hästi ka heliisolatsiooniga põrandale ning seinale paigaldamiseks.

teavet

Pildigalerii