WC iga vanuserühma jaoks

WC-pott saab tihtipeale liiga vähe tähelepanu. Samas on see vannitoa elementaarne osa ning see on iga vanuserühma jaoks väga oluline. Moodsad WC-lahendused, nagu dušš-WC hõlbustab argipäeva ja aitab tagada optimaalse intiimhoolduse nii noortele kui ka vanadele.

Dušš-WC vähendab laste abistamise vajadust

Puutevaba puhastus dušš WC-ga

Eakohane vannituba peaks olema mugav, turvaline ja kasutatav kõrvalise abita. Integreeritud dušifunktsiooniga WC ühendab endas WC-poti ja bidee ning on takistustevaba vannitoa praktiline element. Vanemate inimeste puhul, kelle liikumine muutub üha piiratumaks, raskendavad intiimpiirkonna puhastamiseks vajalikud ebamugavad liigutused igapäevast kehahooldust. Dušš WC puhul puhastab nupuvajutusega välja liikuv pihustustoru tagumiku põhjalikult ja säästlikult veega. See suurendab vanurite enesemääramisvõimet ja iseseisvust igapäevatoimingutes.

Moodne WC-lahendus ligipääsetavasse vannituppa

1960ndatel leiutatud tehnoloogia ei paku aga eeliseid mitte ainult eakatele. Vesi on igas vanuses parim vahend põhjalikuks ja säästlikuks puhastuseks. Mida rohkem oma keha tualettpaberiga pühkimisel ärritada, seda suurem on nahaärrituse, allergia ja ekseemi oht. Dušš WC pakub igale vanuserühmale täiesti uut puhtusetunnet. Laste jaoks on moodne tehnoloogia ühtlasi huvitav võimalus ise ennast puhastada. Väike pink dušš WC ees aitab pisikestel potile istuda.

Dušš WC isiklikud seadistused olenevalt vajadusest

Dušš WC-l saab teha mitmesuguseid individuaalseid seadistusi. Nii näiteks saab igaüks oma suuruse järgi ise määrata, kui kaugele pihustustoru liigub. Nii saavad märjaks ainult need kohad, mida on vaja puhastada. Isiklikke kasutajaprofiile saab salvestada ja igal ajal nupuvajutusega aktiveerida.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas