Värske õhk kõigile

Ebameeldivaid lõhnu pärast „suuri tegusid“ tunneb ilmselt igaüks. Sellegipoolest selle teket ei soovita. Kasutame meelsasti kõiki nippe, et keegi teada ei saaks.

Ebameeldivaid lõhnu ei pea olema

Miks tekib vannituppa pärast tualetiskäiku lõhn?

Lõhnade teke pärast tualetis käimist on normaalne. Selle põhjuseks on gaasid, mis pärast suurema häda tegemist vabanevad. Soolebakterid tekitavad neid gaase toidu seedimise ajal. Et potil käimine ja eelkõige sellega kaasnev lõhn on tabuteema, kasutavad inimesed lõhnade neutraliseerimiseks kõige erinevamaid abivahendeid. Aga mis päriselt aitab?

Neli abivahendit lõhnade vastu vannitoas

Igaühel on elu jooksul välja kujunenud oma nipid. Mõned on siiski rohkem levinud ja on ka efektiivsed.

1. variant: värske õhk

Akna avamine õhutamiseks on end kiire ja tõhusa meetodina tõestanud. Ökoloogilistel põhjustel tuleks aken siiski lühikeseks ajaks avada. See kehtib eelkõige talvekuudel, kus muidu kütteenergia asjatult raisku läheks. Põhimõtteliselt on regulaarne õhutamine vannitoas, kus on suur õhuniiskus, ka muidu soovitatav ja aitab vältida hallituse teket.

2. variant: vannitoaventilaator

Ilma aknata vannitoas aitab integreeritud ventilaator ebameeldivat lõhna kõrvaldada ning vannituba pärast vannis või duši all käimist kiiresti õhutada. Vannitoaventilaatori võimsus määrab selle, kui kiiresti õhk vannitoas värske vastu vahetub.

3. variant: lõhna lühiajaline kinnikatmine

Üks variant ebameeldiva tualetilõhna summutamiseks on tikkude põletamine. Põlevad tikud varjavad väävlisisalduse tõttu veidikeseks ajaks tualetiskäigu märgid, kuid ei eemalda neid täielikult. Siia abivahendite kategooriasse kuuluvad ka lõhnapihused, ruumilõhnastajad ja õlid. Selle variandi puhul on oht saavutada üledoseerimisega vastupidine efekt. Kellele see ikka meeldib, kui selline väike ruum nagu vannituba mahavoolanud lõhnaõlipudeli järele lõhnab?

4. variant: moodne tehnoloogia

Uuenduslikem ja efektiivseim variant on lõhnaeemaldusmoodul, mis lõhna kiiresti ja tekkekoha lähedal ära imeb, enne kui see ruumis levib. Kas tuleb tuttav ette? Muidugi! Köögis lülitate ju samuti õhupuhasti pliidi kasutamise ajaks sisse. Vannitoas on võimalus keraamikasse integreeritud,lõhnaeemaldus käib loputuskastis oleva mooduli ehk integreeritudvärskendusfiltri abili..

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas