Tähelepanu külmavaresed

Ei tualetti minnes ega WC-potil istudes ei pea olema külm

Varajastel hommikutundidel soojast ja mugavast voodist lahkumine on juba piisavalt piinarikas. Kui siis peab veel istuma ka külmale prill-lauale, on mõnus algus päevaks kindlasti rikutud. Vannitoavaibad, käterätisoojendid ja põrandasoojendus võivad küll ruumi soojemaks ja mugavamaks teha, kuid tualettpott jääb ikkagi külmaks trooniks. Kuid see ei pea kauem nii olema, lahendus on soojendatavad prill-lauad. See, mis kuulub Jaapanis juba ammu hea tava juurde, võiks ka Teie vannitoas tegelikkuseks saada. Kujutage endale ette järgmist olukorda: Teie äratuskell heliseb. Unesegaselt lahkute Te oma voodist ja astute vannituppa. Sinna kohale jõudnud, lülitub WC-poti prill-laua soojendus tänu lähipiirkonna tuvastusele automaatselt sisse. Võtke ainult koht sisse ja nautige sooja prill-laua mugavust.

Muu hulgas: Mugavale istumisele lisaks on soojendataval prill-laual ka tervislikke eeliseid. Soojus soodustab üldiselt verega varustamist, see omakorda ergutab põit ja soolestikku, mis toetab Teie tualetiskäiku.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas