Siia istutakse meelsasti

On päevi, millal ei tunta end eriti hästi. Puudub jõud ja on tunne nagu seisaksid värisevatel jalgadel. Kas tunnete ka seda? Tihti oleneb see lihtsalt päevasest korraldusest ja juba võib isegi duši all käimine muutuda väikseks katsumuseks.

Geberiti istumisvõimalusega vannituba

Istumisvõimalus duši all

Vahelduv duši all käimine, mis paneb vereringe jälle käima, võib mõnikord tõelisi imesid teha.

Põrandaga tasapinnaliste duššide, põranda omaduste optimeerimise ning dušiistme paigaldamisega saab parendada mugavust ja ohutust dušipiirkonnas. Dušiistmed on soovi korral püsivalt paigaldatud, reguleeritava kõrgusega või mobiilse riputusaasaga. Nad on koormatavad ja vajavad tänu integreeritud klappimisfunktsioonile vähe ruumi. Ka stabiilsem taburet ajab asja ära, kui see on ette nähtud märgadesse piirkondadesse.

Dušš plaaditud istepingiga

Tumba võib olla väga praktiline

Sooja dušivett istudes nautida pole mitte ainult imeliselt lõõgastav, taburetti saab duši all väga mugavalt kasutada ka jalatoena, et näiteks raseerida jalgu või teha sooja ja külma veega Kneipp-kuure.

Tõsi küll, dušiiste või taburet pole küll mingid disainielemendid Dušile integreeritud dušipink pakub sobivat alternatiivi tavalisele istumisvõimalusele. Sobiva materjali- ja värvivalikuga saab seda ideaalselt üldpilti lisada ning see pakub lisaks rohkem istepinda – või ruumi vannitoatarvikutele.

Nõustamine erialakaupluses

Kui Te peaks mõtlema oma tulevasele dušile, siis soovitame Teil kokku leppida nõustamiskuupäeva lähimas kaupluses. Seal antakse Teile parimat nõu.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas