Materjalide kombineerimine vannitoas | Geberit Eesti

Sensuaalsem vannituba

Vannitoa pidamine puhtalt ihu pesemise kohaks on ammu möödanik. Tänapäeval üritatakse ka kõige väiksemas vannitoas luua isikupärane atmosfäär.

Eesmärk on tuua vannituppa rohkem loomulikkust ja sensuaalsust. Selleks kombineeritakse tüüpilist vannitoasisustust, nagu WC-potti, valamut, dušši jne eri materjalidega laes, seinal ja põrandal ning aksessuaaridega.

Efekti loomine materjalidega

Keraamika,puit, naturaalne kivi, keraamilised plaadid, klaas, tapeet,metallid on kõik materjalid, mida tänapäeva vannitoast leida võib. Ja see on hea, leiavad vannitoa disainerid üksmeelselt. Selge on see, et materjalide kombineerimisega on võimalik hõlpsalt luua hubane õhustik ja kujundada isikupärane lõõgastumiskoht.

Suur sisustusvabadus vannitoas

Ainuõiget vannitoastiili pole olemas, teab disainer Tilla Goldberg, kes viib ellu vannitoaunistusi nii eramajapidamistes kui ka avalikus ruumis. „Igal kliendil on oma maitse ja individuaalsed vormi-,värvi-ja materjalieelistused. Minu enda jaoks on tähtis luua vannitoas harmooniline hubasus. Selleks on vaja värvi- ja materjalikontseptsiooni, mida ellu viia.“

Iga vajaduse jaoks õige lahendus

Ka Geberiti disainistrateegia juht Christoph Behling kinnitab seda arusaama. „Me ei kirjuta kliendile reegleid ette. Kanname hoolt selle eest, et klient leiaks meie juurest kiiresti ja lihtsalt midagi iga maitse, ruumi ja eelarve jaoks. Seetõttu on meie vannitoasarja juures väga oluline kujunduslik mitmekesisus.“

Sisustuse vormilahendus on sealjuures vähem tähtis. Ükskõik, kas valida selgete, sirgete joontega keraamika või ümarad vormid, erinevuse ruumikujunduses loovad kasutatavad materjalid, struktuurid ja värvid. Viimase lihvi annavad vannitoale aksessuaarid.

Materjalide kombineerimine on moes

„Minu meelest on suundumus pigem mattide materjalide poole. See tähendab materjali, mis ei peegelda nii palju ja ei mõju seetõttu külmalt. Näiteks harjatud metallid segistite ja loputusplaatide puhul. Moes on soojad summutatud toonid. Läikivvalged plaadid ja säravad segistid, mida võis näha 20 aastat tagasi, on pigem moest väljas,“ selgitab Christoph Behling.

„Lisaks on trendikad läbipaistvad ja poolläbipaistvad ehk valgust läbi laskvad materjalid, samuti naturaalsed materjalid, nagu puit ja kivi. Veel üks märksõna praegusel ajal on biofiilia. Kui ruumi on, kasutatakse vannitoas päris taimi. Väikeses vannitoas aitab ka lilleline tapeet loodust tuppa tuua,“ märgib Tilla Goldberg.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas