Rohkem luksust vannitoas | Geberit Eesti

Neli nõuannet rohkemaks luksuseks vannitoas

Sagin ja stress määravad meie igapäevast tööelu ja eraelu. Ühe kohtumise ajal organiseerime juba järgmise kohtumise, ja kui vaatame õhtul mõnda filmi, kerime paralleelselt veel vaid Instagrami voogu. Parim aeg aja mahavõtmiseks on rahulikus atmosfääris vannitoas.

Geberiti heaolu vannituba

Nõuanne nr 1: ülikvaliteetne vannitoamööbel

ülikvaliteetne ja optiliselt atraktiivne vannitoa sisustus on meeldiva atmosfääri loomise alus. Kui kõik üksikasjad sobivad, hoolitseb interjöör perfektse päeva alguse ja meeldiva kojujõudmise eest õhtul. Atraktiivsed hoiuruumi lahendused pakuvad mugavust ja muudavad ka väiksed vannitoad heaoluoaasiks.

Kõigi Geberiti vannisarjade ülevaade

Nõuanne nr 2: DUŠŠ WC-pott

WC on igapäevane asi, mida kasutame iga päev, ilma selle üle pikemalt mõtlemata. Dušš WC-pott on palju enamt kui ainult normaalne tarbeese, sest see veenab muu hulgas täiesti uue värskuse- ja puhtusetundega. See teeb võimalikuks ühendada tualetti minek eriliste heaolumomentidega.

Geberit AquaClean

Nõuanne nr 3: SOOJENDUSEGA peegel

Kujutage ette, kuidas Te astute hommikul pärast meeldivalt kuuma dušši pesemiskoha ette ja tahate end raseerida või meikida, kuid peegel on udune. Te võite selle kuivaks föönitada või puhtaks hõõruda, kuid see on tüütu. Kui soovite, et Teie peegel duši võtmisel enam uduseks ei muutuks, siis vajate soojendusega vannitoapeeglit.

Nõuanne nr 4: Aksessuaarid

Sisse meeleolukas keskkond vannitoas saab võluda väheste käepidemetega: küünlavalgus, meeldivad lõhnad, õrnad helid või lilled ja taimed muudavad Teie vannitoa meeleolukaks heaolu-vannitoaks.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas