Puhas kuni viimse nurgataguseni

Geberit Sigma20 loputusplaadi puhastamine

Vannitoas on olulised šikk disain ja nutikad funktsioonid. Veelgi olulisem on kasutaja jaoks puhtus. Vannituba saab väheste nippidega säravalt puhtaks.

 • Kergesti ligipääsetav
  Karpidesse organiseeritud vannitoatarvikud saab kergesti eest ära tõsta. Tänu sellele tekivad vabad pinnad, mida saab kiiresti ja lihtsasti puhastada. Veel parem: Praktiliste hoiustamiskarpidega saab ka vannitoamööbli sisemust optimaalselt kasutada.
 • Kergesti tühjendatud
  Mitte ainult WC-harjad ei pea puhtad olema, vaid ka nende hoidikud. Hoidikutes olev jääkvesi tekitab nimelt kiiresti ebameeldivat lõhna. Need peaksid olema lihtsad ning kergesti ja ohutult puhastatavad.
 • Loputamine
  Isegi kui nad on nähtamatud, vajavad ka heitveetorustikud hooldust. Sifoonides või keraamilistel pindadel tekivad kiiresti ladestised, mis raskendavad puhastamist. Seetõttu: loputage regulaarselt piisavalt suurte veekogustega.
 • Puhastage sagedamini
  Eriti WC-poti ja valamu ümber olevatesse vuukidesse ladestuvad saasteained, bakterid või uriinipritsmed, mis võib põhjustada ebameeldivaid lõhnu. Seetõttu: puhastage vuuke regulaarselt ja ka vahepeal.

Osa 1: Juuksevärvi- ja pleegitusvahendi plekid vannitoas
Osa 2: Hügieeni- ja vannipuhastusvahendi plekid vannitoas
Osa 3: Küünelaki ja küünelakieemaldi plekid vannitoas
Osa 4: Katlakivi- ja silikaatladestiste plekid vannitoas
Osa 5: WC-puhastusvahendi ja WC-tablettide plekid vannitoas

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas