Kvaliteetne vannitoamööbel

Vannitoas olev niiskus võibkoguneda mööblisse. Puit võib selle tagajärjel paisuda, selle tagajärjel mööbel näeb inetu välja ning sahtlid ja uksed ei tööta enam hästi. Niiskuskindlad ja tugev pinnaga kvaliteetsed materjalid tagavad mööblile aga pika kasutusea.

Vannitoamööbel puutub igal hommikul ja õhtul kokku niiskusega. Seepärast tuleks materjalid valida põhimõttel „odavam on kallim“. Soodsa hinnaga mööbel on tihti valmistatud toorest puitlaastplaadist või puudub sel piisav niiskuskaitse. Seetõttu võib see vannitoas leiduvat niiskust endasse koguma hakata ning paisuda, tagajärjeks on pragunenud pinnad ning uksed ja sahtlid, mida ei saa enam korralikult kinni panna. Appi tuleb niiskuskindlast materjalist mööbel. Geberiti katselaboris tehtud testid näitavad selget erinevust. Seetõttu kasutatame niiskuskindlaid puitmaterjale, millele veepritsmed ja niiskus häda ei tee.

Sile ja kriimustuskindel

Oluline on ka pinna tugevus. Soodne vannitoamööbel on tihtipeale kaetud õhukese ja odava kattega, mis ei talu vannitoa argipäeva. Geberit kasutab kvaliteetseid pakse katteid, mis sobituvad melamiin pindadega suurepäraselt. Põhimõtteliselt on hea valik ka melamiinpinnaga mööbel. Melamiin on kunstvaiguga paber pressitud materjal, mis on äärmiselt kriimustuskindel ega ima endasse vett. Lisakas on ka kõrgkvaliteetsel värvitud pinnal oma eelised. Need katavad mööbli täielikult, loovad püsiva ühenduse materjaliga ning kõrgläikevärvid tekitavad peegelduse tõttu mulje sügavusest. Neid aspekte järgides saab vannitoamööblist elukvaliteedi osa.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas