Kui puhas peaks olema?

Kuidas puhastada end peale WC-potil käiku?

Regulaarne tualetiskäik kuulub iga inimese igapäevaelu hulka. Eriti tähtis seejuures: võimalikult palju hügieeni ja mugavustunnet! Lõpuks tahaks ju iga kord pärast vaikse kohakese külastamist tunda end puhta ja värskena. Selleks kasutatakse enamikus majapidamistes kas kuiva või niisket tualettpaberit. Kuid kas paberiga ärapühkimine tagab ikka tõelise puhtuse? Ei, ütlevad teadlased ja märkimisväärne osa elanikkonnast jagab seda arvamust. Tuntud USA räppar tegi selle kohta järgmise võrdluse: „Võta veidi šokolaadi, hõõru seda puitpõrandal ja proovi kuiva käterätiga ära pühkida. Sa hõõrud selle ribadeks.“ Kõlab loogiliselt ja piisavalt vastikult, kui selle peale põhjalikult mõelda. Kui hügieeniline ja tervislik on aga tegelikult niiske tualettpaberi kasutamine?

Reklaamis hügieenitootena kiidetud niisked salvrätid on kõike muud kui tervislikud. Kasutatavad koostisained võivad põhjustada nahaärritust või isegi allergiat. Aga kuidas peaks ennast pärast WC-potil käiku puhastama? Väga lihtne: veega. Integreeritud dušifunktsiooniga WC-potid on lahendus! Dušš-WC-d, mis puhastavad intiimpiirkonda nupuvajutusega, on nahale tervislikud ja garanteerivad värske duši võtmise tunde pärast iga tualetiskäiku.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas