Struktuur loob ruumi

Illustratsioon teema „Rohkem struktuuri vannitoas“ kohta

Kuhu panna kõik harjad, tuubid ja pudelid? Esitasime selle küsimusekahele mõjuisikulening saime vastused. Üks võimalus on vannitoamööbel, mis kappide (põranda- või seinapealsed) abil vannitoas ruumi loob.

Vannitoa panipaikade võlusõna pole aga mitte niivõrd mööbel kui süsteem. Selle taga on lihtne loogika: kui vannitoamööblis valitsev kaos likvideerida ja korrastatud süsteem luua, saab olemasolevat panipaigaruumi paremini ära kasutada.

Kord sahtlite abil

Siin pakuvad sobivat lahendust valamukapid, mis lahendavad korraga kaks probleemi: need varjavad sifooni ja veetorud ning loovad valamu alla panipaiga. Ideaalis on valamukapis sahtlid. Siia saab praktiliselt paigutada mitmesuguseid tarvikuid.

Kvaliteet tasub end ära

Sahtleid on mitut liiki ja neil on erinevad kvaliteediomadused. Sahtel peaks liikuma korralikel metallsiinidel. Need tagavad püsivalt ühtlase ja turvalise avamise ja sulgemise, ilma et sahtli sisu sassi läheks. Lisaks on olemas nn täielik väljatõmme. See võimaldab sahtli täies pikkuses välja tõmmata.

Müravabalt mugav

Ise- ja pehmelt sulgumine on kaks järgmist funktsiooni, mille modernne vannitoamööbel endaga kaasa toob. Isesulgumisel piisab juba väiksest impulsist ja sahtel sulgub automaatselt. Pehmelt sulgumine vabastab vannitoa kasutaja kahest tüütust asjast: Ühelt poolt jääb sahtli sulgemisel ära müra ja teiselt poolt pidurdatakse sahtli hoogu ning väljatõmmatava sahtli sisemus jääb puutumatult oma kohale.

PS: Kes soovib siseruumis veel rohkem korda luua, saab endaidata korrastus- ja sorteerimiskastidega. Need on valikuliselt saadaval koos vannitoamööbliga või ehitustarvete kaupluses.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas