Individuaalsed kujundusnipid vannitoas

Taaskasutus vannitoas tähendab vanast uue tegemist. Millistest vanadest asjadest saab luua ainulaadseid esemeid, mis annavad vannitoale individuaalsust ja on lisaks praktilised? Meil on mõned näpunäited.

Eriline puidust tualettpaberihoidik
iConi vannituba koos redelist valmistatud rätikuhoidikuga

Uue ilme andmiseks ei pea tingimata kogu ruumi ümber kujundama. Mõnikord võib üks pisidetail suurt mõju avaldada. Nii näiteks saab vannituba värskendada mõne iluasjaga.

Taaskasutuse idee on anda kasutuks muutunud esemetele uus funktsioon ja võib-olla ka uus stiil ning inimesed on seda juba mõnda aega kodude loominguliseks kujundamiseks kasutanud. Just seetõttu on koguni tavaline euroalus jõudnud diivanilaua või voodiraamina moodsasse koju.

Ka vannitoas on võimalik selliseid loomingulisi ideid kasutada. Vana redel, mis on enne ära puhastatud, sobib hästi näiteks rätikuhoidikuks või riidenagiks. Vana korvi saab muuta trendikaks pesukastiks.

Meisterdamine vannitoas

Esemetega, millest me lahti ei taha lasta ja mida saab eriliseks disainielemendiks muuta, saab lisaks edendada omaenda kodus kestlikkuse põhimõtet. Ka tooli, mida enam söögilaua äärde ei kõlba panna, võib kasutada vannitoas shabby chick-stiilis riidehoidikuna. Muu hulgas: liivapaberi, kriidivärvi ja värvitu laki või puiduvahaga saab anda puitesemetele kiiresti uue näo.

Veel ideid praktiliseks taaskasutuseks vannitoas:

  • hoidisepurgist saab teha seebidosaatori;
  • puuviljakasti ülevärvimisel saab sellest käterätikute jaoks lisariiul;
  • uues kuues klaasid, purgid ja ämbrid sobivadtrendikatekspanipaikadeks;
  • tühjadest pudelitest jms saavad vaasid.

Loovusel pole piire ning võib-olla leiab ka mõni teie esialgu maha kantud ese tee vannituppa.

Vannitoa tooted

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas