AVATUD DUŠID – PEAAEGU NAGU PARADIISIS

Põrandaga tasapinnalised dušid muutuvad üha populaarsemaks. Need mõjuvad elegantselt ja annavad suurejoonelise ruumitunnetuse. Selleks, et need oma praktilisuse ja mugavuse säilitaksid, tuleb planeerimisel üht-teist arvestada.

Nagu nimigi ütleb, pole sellise duši alla minemiseks vaja üle läve astuda ega ust avada. Hommikul võib unise peaga julgelt ilma komistusohuta duši alla minna, vee lahti keerata ja õrnalt masseerivatel dušijugadel ennast äratada lasta. Meeldiv on see, et pääs dušialasse on vähemalt 60 cm lai ning dušiala enda suurus on 90 cm × 90 cm. Mida suurem, seda mugavam.

Põrandaga tasapinnaline aiadušš

Dušisein pole kokkuhoiu koht

Ikka ja jälle paneb imestama, kui kaugele võib vesi duši alt pritsida. Seda eriti siis, kui dušiseina arvelt on kokku hoitud. Siis tuleb hakata pärast duši alla käimist põrandat kuivatama. Seetõttu on soovitatav kasutada ilma ukseta dušinurkades nii suurte mõõtmetega dušiseina, kui ruumiolud vähegi lubavad. Sest mida laiem on läbipaistev dušisein, seda suurem on veepritsmete eest kaitstud ala.

Kindla peale minek

Tasapinnalise duši planeerimisel on keskse tähendusega põranda kvaliteet ja äravoolu asukoht. Kord duši all libisenud teavad, kui oluline on põrandakate, mis ka märjana stabiilsust pakub. Ning kuna mitte keegi ei taha duši all käies äravoolu peal seista, on soovitatav paigutada see võimalikult seina lähedale või otse seina sisse.

Eelkõige pere vannitubades võib koguneda üsna palju šampooni- ja dušigeelipudeleid, mis dušinurgas vedelevad. Siin on praktiliseks abiks seinanišš, kuhu saab paigutada pudeleid ja potsikuid. Nii on kõik jalust ära ja ruumi on ka kergem koristada.

Milline peaks olema vannituba Teie jaoks?

Täiuslik vannituba vastab paljudele soovidele ja nõuetele. Kuid millised on Teie vajadused? Kas Teile on oluline ruum, puhtus või disain? Kas soovite kasutusmugavaid tooteid või eelistate lisamugavust, mida pakub Teile nt dušš-WC Geberit AquaClean? Või on Teile südamelähedane universaalne disain? Ükskõik, millised on Teie vajadused, me lihtsustame Teie igapäevaelu nutikate vannitoalahendustega.

Rohkem ruumi vannitoas
Rohkem puhtust vannitoas
Rohkem funktsionaalset disaini vannitoas
Rohkem mugavust vannitoas
Rohkem piireteta lahendusi vannitoas
Rohkem kasutusmugavust vannitoas