Piiramatumobiilsus

Vannitoa disaini puhul on ettenägelik planeerimine hädavajalik. Erinevate põlvkondade vannitoasari Geberit Selnova Comfort näitab, kuidas väiksed detailid aitavad pikas perspektiivis kaasa väga hea elukvaliteedi kindlustamisele vannitoas. Ja kui hästi võivad piireteta ja eakohased vannitoatooted välja näha. Palju spetsiaalseid ja mugavaid elemente pakuvad piiratud mobiilsusega inimestele maksimaalset sõltumatust.

Geberit Selnova Comfort

Geberit Selnova Comforti vannituba rohkemate piireteta lahenduste jaoks
Palun valige infopunkt pildil

Funktsionaalsed üksikasjad, mis mõjuvad suurelt

Geberiti piireteta vannitoa tooted ei paista silma mitte ainult oma välimuse, vaid ka kasutusmugavuse poolest igas vanuses inimestele. Nende hulka kuuluvad nt mitmekülgsed lahendused põrandaga tasapinnaliste duššidele, elektroonilistele valamusegistitele ja WC-pottide kaugvallandustele. Selleks et vannituba oleks juba täna tulevikuks parimal moel sisustatud.

Põrandaga tasapinnaliste dušilahenduste kohta
WC-pottide kaugvallanduste kohta

WC-potid paigaldatud ohutult ja piireteta

Geberit Duofixi piireteta spetsiaalelement seinapealsetele WC-pottidele
Geberit Duofixi reguleeritava kõrgusega WC-potid

Piireteta montaažielemendid Geberit Duofixi installatsioonisüsteemi seinapealsetele WC-pottidele on perfektselt liikumispiirangutega inimeste vajadustele kohandatud. Kitsad elemendid võimaldavad tugi- ja hoidekäepidemete standardikohast paigaldamist kõigis ehitusolukordades ja ratastooliga ligipääsetavat, kuni 70 cm väljaulatuvusega WC-pottide kõrguse reguleerimist. Tagantjärele reguleeritavad elemendid võimaldavad igal ajal kohandamist mugavaks ja ratastooliga ligipääsetavaks kasutamiseks. Pakkumist täiendavad integreeritud kinnitusvõimalusega montaažielemendid tugi- ja hoidekäepidemetele, nii et neid saab paigaldada kiiresti, lihtsasti ja staatiliselt ohutult.

Tulevikule tasub mõelda juba planeerimisel, sest nende montaažiplaatide puudumine kohapeal teeb lihtsate hoidekäepidemete tagantjärele paigaldamise enamasti aeganõudvaks ja kulukaks.

Seinapealsele WC-potile ettenähtud reguleeritava kõrgusega Geberit Duofixi installatsioonielemendiga saab istme kõrgust sujuvalt nihutada kuni 8 cm, seejuures esiseina kattepaneeli kahjustamata. Rohkema mugavuse ja paindlikkuse jaoks