Seinapealsed WC-potid – lihtsalt rohkem puhtust vannitoas | Geberit Eesti

Seinapealsed WC-potid Lihtsalt rohkem puhtust vannitoas

Kes otsustab seinapealse WC-poti kasuks vannitoas või külaliste tualetis, saab tualettpoti piirkonda kergemini ja kiiremini puhastada, sest WC-poti alune ala jääb vabaks ja kergesti ligipääsetavaks.

Seinapealne WC-pott pidevaks põrandapuhastuseks

Lihtsam puhastada

Paigaldades loputuspaagi seina taha, kaovad tehnilised detailid, nagu torud, millele võib koguneda mustust. Kuna miski ei seisa enam tee peal ees, saab tualettpoti alust põrandat järjepidevalt ja palju lihtsamini puhastada. Lisaks on puhastatav WC-pind sile ja kergesti ligipääsetav. Kogu vannitoa puhastamine muutub seeläbi tõhusamaks.

Design Meets Function

WC-poti ostul on fookus tema funktsioonidel ja disainil. Tänu seinapealsele WC-potile kaob loputspaak seina sisse ning keskenduda saab WC-poti ja loputusplaadi disainile. Rimfree®, ilma servata seinapealne WC-pott oma siledate külgede, Geberit KeraTect®-i spetsiaalglasuuri ja lihtsasti eemaldatava prill-lauaga lihtsustab puhastamist veelgi.

Traditsiooniga kvaliteet

Geberiti varjatud loputuspaake paigaldatakse modernsetesse vannitubadesse juba 50 aastat. Seina sisse integreeritud raam ja WC-pott taluvad kuni 400 kg suurust koormust. Geberiti loputuspaagid on valatud ühes tükis ja nende tihedust kontrollitakse mitu korda.

Five cleaning benefits on wall-hung WCs:

  • The cistern and water supply connections are hidden behind the wall so that only the ceramic appliance has to be cleaned.
  • The floor underneath the toilet is free, making cleaning child’s play. The room also appears larger as a result.
  • The smooth surface of the toilets and the hidden brackets make cleaning a breeze.
  • As the name suggests, Rimfree toilets have no flush rim where germs can build up, meaning time-consuming cleaning of the rim is also a thing of the past.
  • Some wall-hung WCs are coated with the special glaze KeraTect, which makes the surfaces particularly easy to clean.

Vannitoa tooted