Geberit installatsioonisüsteemidVabadus vannitoas tänu esiseinapaigaldistele

Nii ehitatakse tänapäeval vannitube

Geberit Duofixi esiseinasüsteem kuivehituse jaoks

Vannitubade kujunduses ootavad kliendid tänapäeval kaasaegset disaini ja uuenduslikke funktsioone. Seinapealsetest WC-pottidest on nüüdseks saanud standard, sest neil on selge eelis puhastamisel, hügieenis ja töökindluses. Seejuures on olulise tähtsusega nutikad esiseina paigaldussüsteemid. Geberiti paigaldussüsteemide täiuslikult koordineeritud komponentide abil saate luua kohandatud lahendusi peaaegu kõigi seina ette paigaldatavate ehitiste tarvis.

Selged eelised

Vannituba Geberiti loputusplaadiga Sigma30

Lisaks selgetele eelistele nagu seinapealsete WC-pottide lihtne puhastamine ja säästlik ruumikasutus on Geberiti paigaldussüsteemid töökindel ja kvaliteetne lahendus kaasaegsete vannitubade ehitamiseks:

  • Tugev teraskonstruktsioon
  • Seinapealsed WC-potid on katsetatud koormustega kuni 400 kg
  • Jätketeta, üheosaline loputuskast on valmistatud vastupidavast PE-HD plastist
  • Kontrollitud 100% lekkekindlus
  • Kolmekordse keevisega loputuspõlv
  • Kõik funktsioonid on lihtsalt juurdepääsetavad
  • Varuosade garanteeritud saadavus 25 aastat
  • Lihtne paigaldus

Geberit Duofix

Geberit Duofixi esiseinasüsteem koos seinaankruga

Geberit Duofix on ulatuslik sanitaarseadmete valik, millel on universaalselt kasutatavad ja isetoestavad paigalduselemendid kuivehituses kasutamiseks. See sobib paigaldamiseks vaheseintele, seinasiseseks paigaldamiseks kergkonstruktsiooni seinte puhul ning pool- ja täiskõrgeks esiseinale paigaldamiseks; saab kasutada uutes ja renoveeritavates ehitustes.

Geberit Duofix

Geberit GIS

Paigaldusvalmis Geberit GIS-i esiseina paigaldussüsteem

Geberit GIS paigaldussüsteem arendati välja eelvalmistamiseks, mis muudab paigaldamise sanitaarruumides kiireks, lihtsaks ja ökonoomseks. Ainult kolmest põhielemendist pannakse kokku täielikud sanitaarseinad, mis transporditakse ehitusobjektile, kus need on vaja vaid kinnitada ja ühendada.

Geberit GIS

Geberit Kombifix

Geberit Kombifixi loputuskast massiivehitusele

Geberit Kombifixi paigalduselemendid pakuvad lahenduse seinapealsete sanitaarseadmete paigaldamiseks massiivehituses. Saadaval on paigalduselemendid kõikidele tavapärastele sanitaarseadmetele. Need elemendid on ettenähtud kasutamiseks paigaldistes kivi- või betoonseina peal.

Geberit Kombifix

Video

Installimine

Uurige teavet Geberit Duofixi seinapealse WC-poti esiseinaelemendi paigalduse kohta.