Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit Innovation Days

Kogege innovatsiooni

Näitusel House of Geberit

Rõõmustage eriliste tipphetkede üle. Kogege üritusel Geberit Innovation Days innovaatilisi lahendusi House of Geberit näitusel – hüdriidsel messistendil, mis kombineerib reaalse messielamuse paindliku ja digitaalse teabeplatvormiga. Teave, teadmised ja huvitavad arutelud Geberit spetsialistidega on valmistatud ette individuaalselt valitavates teemavaldkondades, mis kestavad igaüks 20–25 minutit ja sobivad ideaalselt teie isiklikku ajakavasse. Te vahetate tooteteavet ja praktilisi teadmisi kompaktsel kujul koos modereerimise, videoesituse ja animatsioonidega.

Andmekaitse ja andmetöötlus

Me kasutame videote linkimiseks teenusepakkujana YouTube’i. Nagu suurem osa veebilehti, nii kasutab ka YouTube küpsiseid, et koguda teavet oma interneti lehekülje külastajate kohta. Kui te käivitate video, võib see algatada andmete töötlemise. Seda meie ei mõjuta. Lisateavet Lisateavet andmekaitse kohta YouTube’i lehel leiate nende andmekaitsedeklaratsioonist.

Videod

Welcome And News

Saa kiire ja kompaktne ülevaade kõikidest uutest toodetest, süsteemidest ja teenustest, mida Geberit toob turule 2021. Saa teada, mis teeb teie äri tulevikus veel edukamaks.

Water Flow

Geberit pakub terviklikke lahendusi optimaalseks veevooluks - toite ja äravooluks. Tutvuge torustikesüsteemide ja loputuspaakide maailmas oluliste uuendustega. Uurige koos meiega toodete eeliseid joogivee paremaks hügieeniks, hüdrauliliselt optimeeritud lahendusi ja heliisolatsiooniga äravoolusüsteeme.

Design Freedom

Geberiti disainiuuendused pakuvad vannitoa sisustamiseks kõrget kujundusvabadust. Disainivärskendused ajakohastavad Geberiti kõige olulisemad vannitoasarjad ja valikulised toote laiendused pakuvad suurt valikut sisustusvõimalusi. Loputusplaate saab kombineerida veelgi mitmekülgsemalt. Lisateave materjalide ja värvide kohta, mis määravad trende 2021 aastal.

Solutions For Your Needs

Individuaalne mugavus vannitoas, rohkem puhtust ja rikkalik ruum: esitleme WC, valamu ning vannitoamööbli uuenduslikke disaini- ja sisustuseideid. Rõõmustage oma kliente uuenduslike funktsioonidega ja suurendage oma marginaali, müües kõrgema väärtusega tooteid.

Feel Fresh: AquaClean

Geberit AquaClean'i jäljendamatu värskustunne sobib igasse vannituppa. Saa rohkem teada dušš WC-poti kui ka tootevaliku ja selle ainulaadsete eeliste arendamise kohta. Valgustasime isikliku hügieeni tähtsust ja näitame, milline dušš WC-pott millisesse vannituppa sobib.

Time For Touchless

Hügieen ja kätega kokkupuutumise vältimine on muutumas üha olulisemaks - mitte ainult avalikes sanitaarruumides. Tutvuge Geberiti oluliste puutevabade toodetega pissuaari, WC ja valamualade jaoks. Ja saage teada, kuidas avalikke sanitaarruume ideaalselt planeerida.

Full System Thinking

Seina taga ja ees olevate süsteemide optimaalne koostoime lihtsustab planeerimis- ja paigaldusprotsesse. Kogege ise uusi funktsionaalseid ja esteetilisi võimalusi, mis avanevad paigaldustehnoloogia ja vannitoasisustuse täiusliku koosmõjuga.

Planning Made Easy

Geberiti digitaalsed planeerimistööriistad teevad sanitaarseadmete kavandamise ehitusprojektides lihtsamaks ja kiiremaks. Planeerijatel on juurdepääs kogu BIM-sisule, mis on alati ajakohane ja mida hooldatakse riigipõhiselt kõigi tavaliste Geberiti toodete jaoks.

Digital Services

Geberit pakub terve rea praktilisi rakendusi ja digitaalseid tööriistu, et toetada spetsialiste toodete valimisel, nõustamisel, paigaldamisel ja müügil. Selgitame, kuidas saate optimaalselt, oma edu saavutamiseks, mõeldud tööriistu kasutada kontaktis professionaalsete ja eraklientidega.

Nordic Design

Jätkusuutlikud tooteuuendused Põhjamaade disainis loovad atraktiivse ja selge vannitoa maailma. Esitleme tooteid kõigist sanitaarvaldkondadest. Siit saate teada, mis iseloomustab Põhjamaadele tüüpilist disaini.