Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit segistisüsteem

Kaalukas lahendus

Optimaalne planeerimiskindlus – ka seinale paigaldatavatele kraanidele

  • Geberit Piave kraanisüsteemi seinale paigaldatav valamu kraan

Elegantsed ja puutevabad seinale paigaldatavad kraanid, puhtad valamud ja piisav ruum käte pesemiseks: selline on enamasti sanitaarinseneride, arhitektide ja operaatorite visioon avalike ja poolavalike sanitaarruumide projekteerimisel. Põhjus, miks me kohtame nii vähe elektroonilisi seinale paigaldatavaid kraane, on hoolimata nende eelistest suhteliselt banaalne: seni pole olnud sisuliselt ühtegi lahendust, kuidas neid ohutult planeerida ja tõrgeteta paigaldada.

Modulaarne lahendus ja elegantne paigaldus

  • Paigalduselement Geberit valamukraanidele Piave ja Brenta

Oma modulaarse kraanisüsteemiga on Geberit arendanud välja muljetavaldava lahenduse paljudele puutevabade valamu kraanide üldistele puudustele ja konkreetsetele probleemidele, mis kerkivad üles seinale paigaldatavate kraanide paigaldamisel. Kõik elektroonilised komponendid, v.a infrapunaandur, paiknevad eraldi karbis ja on niiskuse eest hästi kaitstud. See ehitatakse valamu alla seina taha ning loob täiesti uued võimalused kraanide disainimiseks.

Ajatu ja elegantne disain

  • Geberit Brenta tööpinnale paigaldatav kraanisüsteem valamutele

Geberit valamukraani mudelid Piave ja Brenta disainis Londoni disainistuudio Christoph Behling Design ja nende vorm on äärmiselt õhuke, ajatu ja elegantne. Mõlemad versioonid on saadavad nii seinale kui ka tööpinnale paigaldatavana ning neid saab kombineerida praktiliselt igat tüüpi valamudisainiga. Seinale paigaldatavad kraanid on saadaval pikkustes 170 mm ja 220 mm, sobimaks võimalikult suurele hulgale kombinatsioonidele.

Ilus kraani korpus on valmistatud kroomitud messingist. Mis selles erilist on: vesi juhitakse läbi tugevdatud plasttoru, mis ulatub funktsiooniploki talitlusüksusest kraani väljalaskeava külge. See tagab, et joogivee kvaliteet ei halvene üheski kraanisüsteemi osas.

Suured koormused

  • Avalikul alal asub vannituba koos Geberit Brenta seinale paigaldatava kraanisüsteemiga

Elektroonilisi valamu kraane kasutatakse eelkõige avalike ja poolavalike hoonete (nt lennujaamad, ostukeskused, koolid või restoranid) sanitaarruumides. Sellised kraanid peavad olema töökindlad, seda eriti suure kasutussagedusega kohtades, ning olema vastupidavad ka jõulisele kasutamisele. Õige lahenduse valimine on seetõttu töökindla funktsioneerimise tagamiseks eriti oluline.

Lai valik, mis katab peaaegu kõik rakendusalad

  • Autonoomse elektritoitega seinale paigaldatav kraan Geberit Brenta

Geberit kraaniisüsteem on saadaval nii elektrivõrgu ühendusega, patareitoitega kui ka autonoomse elektritoitega generaatormoodulilt.

Lisaks sellele on mudelid saadaval segistiga ja ilma. Läikiva kroomplaadiga pindadest ja kompaktsest disainist tulenevalt on valamu kraane lihtne puhastada ja hooldada ning ühtlasi ka neid ilus vaadata. Spetsiaalsete rakenduste jaoks (nt detsentraliseeritud salvestusveesoojendid) on saadaval eraldi süsteemilahendused.

Järeleproovitud klassika

  • Geberit valamukraan, tüüp 185/186
  • Geberit valamukraan, tüüp 87/88

Geberit valamukraani tüübid 185/186 ja 87/88 täiendavad tootevalikut töökindlate ja vasupidavate avalikele aladele mõeldud kraanidega. Need järeleproovitud klassikud on käitatavad mitte ainult võrgu- või patareitoitega, vaid ka hüdrauliliselt. Kraanid on saadaval segisti käepidemega ja ilma. Läikiv kroomitud pind muudab nende puhastamise lihtsaks ja väljanägemise atraktiivseks. Spetsiaalsete rakenduste jaoks (nt detsentraliseeritud salvestusveesoojendid) on saadaval eraldi süsteemilahendused.