Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit AquaClean

Dušš-WC

Nautige Geberit AquaCleani mugavust

Nautige Geberit AquaClean dušš-WC õrna pesemisfunktsiooni. Värske ja puhas tunne kogu päevaks. Igas olukorras.

Geberit AquaClean ühendab mugavuse, disaini ja säästvuse Geberiti tuntud kvaliteediga, luues kauneid ja uuenduslikke lahendusi vannitoa jaoks. Leiate õige mudeli, mis täidab teie ootused ja sobib mistahes interjööri – alates kompaktse WC täiustamisest kuni täiusliku ja luksusliku WC-lahenduseni. Lugege täpsemalt WC-poti kohta, mis peseb teid veega.

Justkui äsja duši alt tulnud: puhas ja värske ühe nupuvajutusega

Ainult vesi puhastab korralikult. Isikliku hügieeni eest hoolitsemine tähendab erilise tähelepanu pööramist intiimpiirkonnale. Dušš-WC abil saate ühe nupuvajutusega kogeda õrna ja loomulikku veega pesemist ning uudset täieliku puhtuse ja värskuse tunnet.

Eelised

 • Esmaklassiline disain, uudne tehnoloogia ja usaldusväärne kvaliteet
 • Suurepärased mugavusfunktsioonid
 • Tõhus ja põhjalik puhastamine
 • Sobivad lahendused igasse interjööri
 • Lihtne paigaldada

Meie oskus: uuenduslikud ideed teie hüvanguks

Geberit on juba aastakümneid Rapperswil-Jonas intensiivselt uurinud ja arendanud oma tooteid. Tulemuseks on Geberit AquaClean dušš-WC – väljapaistva disaini ning paljude uuenduslike ja patenteeritud mugavustehnoloogiatega.

Uuenduslike ideede täpsem ülevaade

Õige mudel igaks vajaduseks

 • Geberit AquaClean Mera
 • Geberit AquaClean Sela
 • Geberit AquaClean Tuma

Geberit pakub dušš-WC mudelitega Mera, Sela ja Tuma õige lahenduse praktiliselt igaks vajaduseks ja elujuhtumiks: alates mugavast ja täielikust WC-lahendusest kuni kompaktse WC täiustamiseni. Disaini ja tehnoloogia täiuslik kombinatsioon ei vaja rohkem ruumi kui tavaline WC-pott.

 • Geberit AquaClean Mera tagab täieliku mugavuse ja vastab rangeimatele konstruktsiooni- ja funktsionaalsusnõuetele.
 • AquaClean Sela paitab silma oma tavapärasuse ja lihtsa elegantsusega: dušš-WC, mille erilisus ei ole kohe märgatav.
 • AquaClean Tuma on kompaktne universaalne lahendus, mis teeb veega pesemise taskukohaseks iga majapidamise jaoks. AquaClean Tuma on saadaval ka renoveerimisprojektide jaoks mõeldud täiustuslahendusena ja pakub sellega alternatiivi WC täielikule uuendamisele.

Geberit AquaClean dušš-WC-d on varustatud WhirlSpray dušitehnoloogia ja intuitiivse kaugjuhtimisega. Sõltuvalt mudelist lisanduvad mugavusfunktsioonid: naistedušš, lõhnaeemaldusüksus, soojendatud õhuga kuivatus või prill-laua soojendus.


Kümme head põhjust Geberit AquaClean Mera valimiseks

Automaatselt liikuv WC-poti kaas

Ei ole vaja rakendada liigset jõudu

Lähedusandur käivitab WC-poti kaane automaatse avanemise. Ka sulgemiseks ei ole vaja midagi teha, kui te just ei soovi soovi seda algatada õrna puudutusega. See funktsioon tagab kaane sulgumise alati pärast WC-poti kasutamist. Enam mugavam olla ei saagi.

Kaugjuhtimine

Intuitiivsed nupud

Kaugjuhtimise idee põhineb intuitiivsel kasutamisel. Kõike saab juhtida ühe käega. Tagaküljel paiknev näidik võimaldab salvestada kasutajakohased seaded ja annab märku, kui on vaja eemaldada katlakivi.

Kuivatusfunktsioon

Kas kuivati võib olla nutikas?

Võib küll, sest kuivatustoru liigub välja pihustustorust sõltumata ja võtab automaatselt õige asendi. Õhutemperatuur alaneb järk-järgult ja jätab kuivavale nahale muutuva soojuse tunde.

WhirlSpray dušitehnoloogia

Kaks pihustit tagavad märkimisväärse erinevuse

Pöörlev ja samal ajal pulseeruv dušš, mida täiendab dünaamiline õhustamine, tagab intensiivsema puhastamise, annab eriti meeldiva ja värskendava tunde ning säästab vett.

Naistedušš

Hell pihustus

Eraldi naistedušši iseloomustab eriti hell pihustus. Pihustustorusse integreeritud düüs on hügieeniliselt kaitstud, kui seda ei kasutata.

Prill-laua soojendus

Täielik istumismugavus

Integreeritud lõhnaeemaldus

Miks jätkata ventileerimist

Ebameeldiv lõhn tuvastatakse kohe potis ja neutraliseeritakse integreeritud, pika kasutuskestusega keraamilises kärgfiltris. Kaks minutit jätkuv lõhnaeemaldusprotsess kõrvaldab hilisema ventileerimise vajaduse.

TurboFlush loputustehnoloogia

Optimaalne loputus

Poti asümmeetriline sisekuju tagab WC-poti eriti põhjaliku ja vaikse loputuse. Loputusvesi siseneb ühest külgmisest loputusavast. Puhastamise lihtsustamiseks on disainimisel tunduvalt vähendatud raskesti ligipääsetavaid kohti – WC-potil ei ole üldse servi ega nurki.

Orienteerumisvalgustus

Valgustähis

Diskreetne valgustus köidab kohe tähelepanu ja aitab pimedas orienteeruda. Lähedusandur süütab valguse, mille tooni saab kasutaja valida seitsme värvuse hulgast.

Ühilduvus

Mugavuslahendus

Geberiti paigaldustehnoloogia võimaldab Geberit AquaClean Mera paigaldada peaaegu iga konstruktsioonivariandi korral. Dušš-WC ühildub kõigi Geberiti seinale paigaldamise süsteemidega ja sanitaarmoodulitega Geberit Monolith.

Täielik teenus teie jaoks

Teie rahulolu on meile oluline. Meie klienditeenindus on alati valmis teie küsimustele vastama. Vajate nõuannet või vastuseid Geberit AquaClean dušš-WC kohta – teeme asjad selgeks ja pakume täielikku teenust.

Geberit AquaClean Mera disainipreemiad

Geberit AquaClean Sela disainipreemiad