Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit DuoFresh

UUENDUSLIK LÕHNAEEMALDUS TEIE WC-s

Geberiti DuoFresh moodul eemaldab ebameeldiva lõhna eemaldamiseks teie WC-s. Lõhnaeemaldusmoodul eemaldab lõhna loputustoru ja loputusventiili kaudu, puhastab selle keraamilise kärgfiltri abil ja suunab puhastatud õhu tagasi ruumi. Lõhnaeemaldusmoodul on mõeldud Geberit Sigma seeria loputuspaakidele ja sobib peaaegu kõikide Sigma-seeria lülitusplaatidega. Sobiva loputuspaagi ja elektriühenduse olemasolu korral saab mooduli hõlpsasti paigaldada ka renoveerimistööde käigus.

Vannitoa värskendamine on lihtne

Tõmmake lülitusplaat väljapoole, pange sisse WC-värskenduspulk ja sulgege plaat. WC-värskenduspulgaga on lihtne tagada nädalateks hügieeniline värskus. WC-värskenduspulga moodul on valikvarustusena saadaval enamiku Geberiti Sigma-seeria lülitusplaatide jaoks ja seda on võimalik lisada ka hiljem. WC-värskenduspulk suunatakse kanalis kindlasse asendisse loputuspaagi veepinnast allpool. See lahustub seal aeglaselt ning tagab puhtuse ja hügieenilisuse iga loputuse korral kogu WC-poti ulatuses. Ruumi kandub värske aroom.

Ebameeldiv lõhn WC-s jääb nüüd minevikku

  • Lõhnaeemaldus: LED-orienteerumisvalgustu

Lahendus, mis on olnud pikka aega enesestmõistetav iga pliidi kohal, hakkab nüüd kanda kinnitama ka WC-s. Geberiti DuoFresh moodul on tõhus meetod ebameeldiva lõhna eemaldamiseks, sest see imeb saastunud õhu otse WC-potist, puhastab selle keraamilise kärgfiltri abil ja suunab tagasi ruumi. See on väga tõhus, sest väldib ebameeldiva lõhna levimist WC-s. Lähedusandur lülitab lõhnaeemalduse automaatselt sisse kohe, kui keegi WC-potile läheneb. Seega on lõhnaeemaldus suurepärane idee ka külaliste WC jaoks. Lisamugavuse tagavad LED-orienteerumisvalgustus ja WC-värskenduspulga moodul. Geberit DuoFreshi saab kergesti paigaldada Geberiti Sigma loputuspaagile ja ta on sobiv kõikide Sigma-seeria mehaaniliste lülitusplaatidega.