Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit DuoFresh

uuenduslik Lõhnaeemaldus tualetis

Geberiti moodul DuoFresh on uuenduslik ja tõhus lahendus lõhna eemaldamiseks tualetis. Moodul imeb WC-potist õhku loputustoru ja loputusventiili kaudu ning puhastab keraamilise kärgfiltri abil. Lõhnaeemaldusüksuse saab kergesti paigaldada Geberiti loputuspaaki Sigma ja ühendada peaaegu kõikide Sigma-seeria lülitusplaatidega. Sobiva loputuspaagi ja elektriühenduse olemasolu korral saab mooduli hõlpsasti paigaldada ka renoveerimistööde käigus.

Vannitoa värskendamine on lihtne

Tõmmake lülitusplaat väljapoole, pange sisse WC-värskenduspulk ja sulgege plaat. WC-värskenduspulgaga on lihtne tagada nädalateks hügieeniline värskus. WC-värskenduspulga moodul on valikvarustusena saadaval enamiku Geberiti Sigma-seeria lülitusplaatide jaoks ja seda on võimalik lisada ka hiljem. WC-värskenduspulk suunatakse kanalis kindlasse asendisse loputuspaagi veepinnast allpool. See lahustub seal aeglaselt ning tagab puhtuse ja hügieenilisuse iga loputuse korral kogu WC-poti ulatuses. Ruumi kandub värske aroom.

Ebameeldiv lõhn WC-s jääb nüüd minevikku

  • Lõhnaeemaldus: LED-orienteerumisvalgustu

Lahendus, mis on olnud pikka aega enesestmõistetav iga pliidi kohal, hakkab nüüd kanda kinnitama ka tualetis. Geberiti moodul DuoFresh on tõhus meetod ebameeldiva lõhna eemaldamiseks, sest see imeb saastunud õhu otse WC-potist, puhastab selle keraamilise kärgfiltri abil ja suunab tagasi ruumi. See on väga tõhus, sest väldib ebameeldiva lõhna levimist tualetis. Lähedusandur lülitab lõhnaeemalduse automaatselt sisse alati kohe, kui keegi WC-potile istub. Seega on lõhnaeemaldus suurepärane idee ka külaliste WC jaoks. Lisamugavuse tagavad LED-orienteerumisvalgustus ja WC-värskenduspulga moodul. Geberit DuoFreshi saab kergesti paigaldada Geberiti loputuspaaki Sigma ja ühendada peaaegu kõikide Sigma-seeria lülitusplaatidega.