Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit uudised

Kiirguskütte- ja jahutussüsteem Geberit Volex

  •  Temperatuuri reguleerimise süsteemi

Kiirguskütteks ja -jahutuseks pakub Geberit nüüd täielikku temperatuuri reguleerimise süsteemi. Maksimaalselt mugava toatemperatuuri ja kasutamise tagamiseks saab moodulseadmeid omavahel kombineerida. Moodulkonstruktsioon võimaldab süsteemi hiljem ka täiendada.

Geberit Volex

Geberiti elekterkeevitusseade ESG light

  • Geberit ESG light

Geberiti uus elekterkeevitusseade ESG light on väike, kerge ja kompaktne, kuid piisavalt tugev igapäevaseks töödeks ehitusobjektil. Selle praktilise ja lihtsasti kasutatava seadme abil saab ühendada d40–d160 mõõduga liitmike. Sulgkerge kahekilose seadme saab lihtsasti paigalduskohta kanda.

Äravoolusüsteemide varustus ja tööriistad

Geberiti loputussüsteem erinevate katteplaatidega

  • Geberiti loputussüsteemi varjatud

Geberiti loputussüsteemi varjatud paigalduse korral peab katteplaadi kujundus ruumiga sobima. Seepärast on Geberiti loputussüsteem nüüd saadaval ilma eelpaigaldatud katteplaadita. Kasutaja saab valida mati kroomitud, alpivalge, läikiva kroomitud või harjatud roostevabast terasest katteplaadi.

Geberit tagab puhta tarbevee

Geberit Silent-db20 nurkhargmik 88,5°, sujuva kujuga sissevooluava d110/110

  • Geberit Silent-db20 torustikug

Uus liitmik võimaldab kaks ühesugust põrandaühendust ühendada suurepärase mürasummutusega Geberit Silent-db20 torustikuga neis kohtades, kus ruumi on vähe. Liitmiku hüdrauliliselt optimeeritud kuju ja sujuva kujuga sissevooluava tagavad suure vooluhulga.

Geberit Silent-db20

Geberiti kuulventiilid

  • Geberit Mapressi kuulventiil

Geberit Mepla kuulventiil, punapronks, d16–50 Geberit Mapressi kuulventiil, roostevaba teras, d15–54 Geberit Mapressi varjatud paigaldusega kuulventiil, roostevaba teras, d15–22

Uued Geberiti kuulventiilid vastavad uusimatele hügieeninõuetele. Täismõõdus läbivooluavaga korpus ja polüfenüülsulfoonist (PPSU) kuul. Ülaosa, kuul ja tihendid on vahetatavad. Isoleeritud torude jaoks on saadaval spindlipikendused.

Geberit Mapress roostevaba teras

Geberiti hooldusvabad pigistuslõuad kogu tootevaliku jaoks

  • Geberit Mepla vajutades tööriista

Hooldusvabad pigistuslõuad, mis sobivad torusüsteemidega [1] ja [2], on alates 2018. aasta aprillist saadaval Geberit Mepla ja Geberit Volexi jaoks ning alates 2018. aasta juulist Geberit Mapressi jaoks. Geberiti uued pigistuslõuad on kogu kasutuskestuse jooksul hooldusvabad. See tähendab, et need on alati valmis järgmise tööülesande täitmiseks ja täiendavaid hoolduskulusid ei teki.

Veevarustussüsteemide varustus ja tööriistad