Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit Supertube

Ruumisäästev süsteem

Hüdrauliliselt optimeeritud äravool kõrghoonete jaoks

Geberit SuperTube-tehnoloogia põhineb süsteemi komponentide täiuslikul kooskõlal, mis võimaldab kõrghoonete heitveesüsteemid paigaldada eriti ruumisäästval viisil. SuperTube tähendab, et paralleelset ventilatsioonitoru ei ole enam vaja ja tänu sellele vabaneb märkimisväärne hulk elamis- ja põrandapinda. Väiksema läbimõõduga torustikud võimaldavad kasutada väiksema läbimõõduga torukanaleid. Kuni kuue meetri pikkused horisontaalsed torustikulõigud võib paigaldada ilma kaldeta, mis säästab veelgi ruumi.

  • Säästab elamis- ja põrandapinda
  • Lihtne projekteerida ja kiiresti paigaldatav
  • Peenemad, ühesuguse läbimõõduga torud d110
  • Maksimaalne vooluhulk 12 l/s
  • Täiendavat tuulutustoru ei ole vaja
  • Horisontaalsed torustikulõigud ilma kaldeta (kuni 6 m)

Ruumisäästev paigaldamine

  • Tehnoloogia võimaldab ühesuguse läbimõõduga d110 mm äravoolutorude kasutamist, mille korral eraldi tuulutustoru ei ole vaja
  • äravooluhulk d160 mm torude ja täiendava d90 mm tuulutustoru kasutamise korral on 12,4 l/s.

Võrdlus näitab erinevust:

Geberit SuperTube’i (vasakpoolsel joonisel) korral on äravooluhulk 12 l/s. See tehnoloogia võimaldab ühesuguse läbimõõduga d110 mm äravoolutorude kasutamist, mille korral eraldi tuulutustoru ei ole vaja. Peale selle võib horisontaalsed torustikulõigud pikkusega kuni kuus meetrit paigaldada ilma kaldeta.

Tavapärase äravoolutoru (parempoolsel joonisel) äravooluhulk d160 mm torude ja täiendava d90 mm tuulutustoru kasutamise korral on 12,4 l/s.

Täiuslik kooskõla

Äravoolav vesi pannakse liitmiku Geberit PE Sovent abil pöörlema.

Voolamisskeem liitmikus Geberit PE Sovent

Pöörise tekitamine voolus

Äravoolav vesi pannakse liitmiku Geberit PE Sovent abil pöörlema.

Voolamisskeem põlves Geberit PE BottomTurn

Katkematu õhusamba säilitamine suunamuutuse korral

Ringjas voolamine muutub põlves Geberit PE BottomTurn kihiliseks voolamiseks..

Voolamisskeem põlves Geberit PE BackFlip

Vertikaalsuunalist õhusammast ei katkestata

Kihiline voolamine muutub põlves Geberit PE BackFlip uuesti ringjaks voolamiseks.

Kolm liitmikku on otsustava tähtsusega

  • Geberit Sovent

Liitmik Geberit PE Sovent d110

Liitmiku Geberit PE Sovent optimeeritud kuju paneb püstikusse juhitava vee pöörlema, nii et see surutakse vastu toruseina. Tekkiva ringja veevoolu keskele moodustub stabiilne, katkematu õhusammas, mis võimaldab äravooluhulka 12 l/s.

  • Geberit Bottom Turn

Geberit PE BottomTurn

Põlves Geberit PE BottomTurn põhjustab suuna muutumine veeseina purunemise ja ringjas veevool muutub kihiliseks veevooluks, mis õhusammast ei katkesta. See muudatus vähendab tavalahendustega võrreldes tunduvalt impulsikadusid.

Põlv Geberit PE BackFlip

Keerispõlv Geberit PE BackFlip paneb kihilise veevoolu uuesti pöörlema, tagades äravoolava vee ringja liikumise vertikaalses torustikulõigus. Sisemine õhusammas püsib katkematuna kogu püstikus.