Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Vee- ja elektriühendused WC-s

Tulevikuga arvestades

Tuleviku mugavuse nõudeid silmas pidades

  • Geberit Duofix paigalduselement koos vee- ja elektriühendusega

Tavaline töökindel tualett kahe vettsäästva loputusfunktsiooniga võib olla täna piisav, aga kõigest paari aasta pärast võib koduomanik soovida lisada dušštualettpoti või lõhnaeraldusseadme. Ideaalmaailmas oleksid kõik vajalikud ühendused juba olemas ja suuri ning kulukaid muudatusi ehituskontstruktsioonis teha ei tule.

Ettevalmistatud Geberit AquaClean dušštualettpoti jaoks

  • Geberit AquaClean Mera koos elekriühendusega

Geberit on muutnud seinale riputatavate WC-de paigalduselemente nii, et need vastaks tuleviku turunõuetele. Geberit Duofix, Geberit GIS, Geberit Sanbloc või Geberit Kombifix – kõigil neil paigalduselementidel on standardvarustuses Geberit AquaClean dušštualettpoti tühitorud või peidetud ühendustorud. Need saab tühitoru abil ühendada ka elektrivõrguga. Kõik peidetud paigaldised on seega juba Geberit AquaClean dušštualettpoti hilisemaks paigaldamiseks täielikult valmis.