Optimaalse teenuse pakkumiseks, kasutab meie veebilehekülg küpsiseid. Jätkates meie lehekülje sirvimist, eeldame, et nõustud küpsiste kasutamisega. Rohkem informatsiooni on võimalik leida meie kasutustingimustest .

OK
Geberit Eesti

Geberit Duofix

Universaalvahend kipsseinte ehitamiseks

Isetoetavad seinapealsed elemendid uutele hoonetele ja ka uundusprojektideks

  • Geberit Duofix seinapealne süsteem kipsseintega ehituseks

Geberit Duofix pakub ulatuslikku valikut, millel on universaalsed ja isetoestavad paigalduselemendid. Need on saadaval kipsseintega ehituseks ja kõigi sanitaarseadmete jaoks. Paigalduselemendid, mis sobivad paigaldamiseks vaheseintele, seinasiseseks paigaldamiseks kergete puitseinte puhul ning samuti pool- ja täiskõrgeks seinale paigaldamiseks. Neid kasutatakse nii uutel ehitistel kui ka renoveerimisel.

Geberit Duofix paigalduselemendid tagavad sobiva ühenduse

  • Geberit Duofix paigalduselement – universaalsüsteem kipsseinte ja sanitaarseadmete jaoks

Üle 200 mudeliga Geberit Duofix paigalduselemendid sobivad pea igaks võimalikuks rakenduseks. Sinna hulka kuulub tualettide, pissuaaride, valamute, kraanide ja seinatrappide paigaldus.

Kohandatud lahendused kipsseintele sobivad pea iga ehituslahendi puhul

Geberit Duofix pakub kohandatud lahendusi ehitusobjektile paigaldamiseks. Geberit Duofix süsteemisiinid ja tihvtid võimaldavad luua ka komplektseid Geberit Duofix süsteemiseinu. Need vastavad pea kõigile standarditele ja erinõuetele.